Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Навигация за Octi I


allroad

Recommended Posts

Здравейте колеги, интересувам се живо от това нещо, което ще видите по-долу в линковете. Ще очаквам мнения. Моята цел е да видя дали ще можем да се съберем поне 8 души, желаещи да си закупят тази навигация.

 

http://www.tech-performance.com/sdp/405 ... normal_img

 

http://www.diytrade.com/china/4/product ... T_RDS.html

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • simichoil

    10

  • allroad

    10

  • Storm

    8

  • zloQQ

    6

Най-много писали в темата

Има 2 или 3 теми точно за такива устройства.

 

Едната даже е главна и седи най от горе...има още една дето аз съм я пускал и една на чичо Джак....общо 3. Там ще намериш много полезна информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има 2 или 3 теми точно за такива устройства.

 

Едната даже е главна и седи най от горе...има още една дето аз съм я пускал и една на чичо Джак....общо 3. Там ще намериш много полезна информация.

 

Повечето от тях съм ги следил с интерес, но доколкото помня, ставаше въпрос за навигации за Octi II. Ако бъркам, моля да ме извините.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то и това, така като го гледам е за О2... Не е зле да ги питаш за реалните размери и после да си погледнеш "дупката" в колата с ролетка в ръка! Иначе, ако имаш желание - няма проблем да се преправи, но поне според мен - не изглежда добре. Колкото до събирането на 8 човека - не е нужно предполагам, след като цената е само с 10$ повече ако поръчката е единична :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то и това, така като го гледам е за О2... Не е зле да ги питаш за реалните размери и после да си погледнеш "дупката" в колата с ролетка в ръка! Иначе, ако имаш желание - няма проблем да се преправи, но поне според мен - не изглежда добре. Колкото до събирането на 8 човека - не е нужно предполагам, след като цената е само с 10$ повече ако поръчката е единична :)

Да, това за 10-те долара оскъпяване не го бях видял. Относно визията - да, съгласен съм, не е кой знае какво. Но пък смятам, че ще отговаря що-годе на материалите, вложени в Octi I. Цената е конкурентна на предлаганите мобилни GPS навигации на пазара, а тук има и допълнителни екстри като тунер, DVD и неща от сорта. Ако се престраша да си поръчам, ще се похваля на някоя сбирка. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то и това, така като го гледам е за О2... Не е зле да ги питаш за реалните размери и после да си погледнеш "дупката" в колата с ролетка в ръка! Иначе, ако имаш желание - няма проблем да се преправи, но поне според мен - не изглежда добре. Колкото до събирането на 8 човека - не е нужно предполагам, след като цената е само с 10$ повече ако поръчката е единична :)

Да, това за 10-те долара оскъпяване не го бях видял. Относно визията - да, съгласен съм, не е кой знае какво. Но пък смятам, че ще отговаря що-годе на материалите, вложени в Octi I. Цената е конкурентна на предлаганите мобилни GPS навигации на пазара, а тук има и допълнителни екстри като тунер, DVD и неща от сорта. Ако се престраша да си поръчам, ще се похваля на някоя сбирка. Поздрави

 

Не става дума за визията - изглежда си нормално. Мисълта ми беше, че от картинката, която е публикувана не ми се струва, че е за Октавия 1. Има по-скоро трапецовидна форма, т.е. на теб не ти върши работа! За това ти писах, да им драснеш 2 реда с питанка за размерите и да сравниш с дупката, която се отваря е колата! Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това на снимката е за О2 - 100% съм сигурен. Дори тези които са правили моето пуснаха нов модел който е 1:1 с този който е показал колегата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, има доста добър избор на подобни устройства стандарт 2 din в ибей. аз бях подпалил сериозно за такова устройство, даже бях пуснал и тема тук за мнения, но така и не получих. в крайна сметка купих това: http://www.prestigio.bg/products/Car-El ... Vision-150

изобщо не съжалявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също от известно време си чеша брадата :-k и се чудя аджаба тая джаджа дали е за Окт1?Тук е посочена като ТР-8500 а на други като Witson W2-D782S.Но така или иначе ако не е за Окт1 защо пише:Special designed for Skoda Octavia 1? ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да накарат повече хора да си я купят. Имам я същата - производителя е Witson, и е за О2 - което обаче не означава, че не може да се нагоди и за О1...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, тази от снимките, която си пуснал е за 2-ка. Ако си я викнеш ще режеш табло, да знаеш ;) ...

Добре де, Коко, а колко и какво ще се реже? Т.е. изобщо има ли шанс да стане? Аз днес си гледах отвора на касетофона и малката ниша отдолу - правоъгълен си е отвора. Как ще се захване тази навигация, какви ще са буксите? Ако мога да съм сигурен, че това ще мога да го оправя, ще си я поръчам със сигурност. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WINSTON имат и други модели който са точно за О1

преди време им писах и те ми пратиха отговор с PDF, кажете къде мога да го кача за да го видите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в крайна сметка купих това: http://www.prestigio.bg/products/Car-El ... Vision-150

изобщо не съжалявам.

 

Аз също притежавам навигация на Prestigio, но модела GeoVision 430. Допълнително си закупих подробни карти за цяла Европа (продават ги на отделна SD карта) и миналата година обиколих континента без никакви проблеми. Много добро устройство!!

 

Сега обаче се сблъсквам с проблем, откакто купих Октавията. Както знаете гнездото на запалката е зад лоста за ръчната спирачка. Това прави невъзможно зареждането на GPS-а, докато стои закрепен на предния прозорец. Кабелът е твърде къс. Поради тази причина търся някакво решение за удължаване на кабела, но без да го развалям, тъй като навигацията я ползва и брат ми. Някакви идеи? Дали продават удължители?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WINSTON имат и други модели който са точно за О1

преди време им писах и те ми пратиха отговор с PDF, кажете къде мога да го кача за да го видите...

Колега, ще съм ти благодарен ако направиш това!

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WINSTON имат и други модели който са точно за О1

преди време им писах и те ми пратиха отговор с PDF, кажете къде мога да го кача за да го видите...

Колега, ще съм ти благодарен ако направиш това!

Поздрави

 

добре, само кажи къде да го кача :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

W2-D725V - мисля че това е за О1

Това предположение ли е или сигурна информация?

 

 

PS Отново съм възхитен от всички колеги тук. Радвам се, че има такива хора като вас. Благодаря ви.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след описанието на всяка навигация, най-долу има линк в розово, ако цъкнеш на него ти се отваря прозорец с пълна спецификация на даденото устройство

там има и размерите, гледаш какво пише и после бягаш да мериш размерите на панела в колата...когато ги измериш пусни ги тук :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пише че е за Пасат Б5 - но може да пасне и на Октавия 1. Ако не, може да се наложи да се попромени малко конзолата, но не вярвам да е много трудно. Другите модели за Шкода са за О2 - 100%. Все още няма пуснат модел за О1 - затова най добре да се избере най-подходящия модел за друга кола който най добре да пасва за О1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.