Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ключар за Фабия-2?


Recommended Posts

Привет.

Искам да попитам някой да е намерил ключар който може да може да копира ключ за Фабия-2?

Много е кофти при лизинговите коли да имаш само 1 ключ ... от известно време се опитвам да намеря ключар, който да може да ми направи дубликат, но където и да отида слагат ключа в четеца, и клатят негативно глава - бил от новите и нямали програматори за тях.

поздрави, Дилян

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Мисля че никой неможе да ти направи същия ключ,защо не кажеш че си го изгубил и да ти дадът нов?! Аз също съм с 1 и го пазя яко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в Казанлък си направих такъв ключ за О2! Бая парички струваше ама стана...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Kолега,ако си готов да хвърлиш толкова пари за един ключ,по добре си го поръчай направо от Еуратек.Втори ключ се поръчва от магазина за резервни части.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълен к-т ключове 2бр. с всички патрони и ключалки за ОКТI или II са по 160-190,00лв вие за един ключ 100,00лв и нагоре ще давате, smile048 , тия левчета за нищо ги нямате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълен к-т ключове 2бр. с всички патрони и ключалки за ОКТI или II са по 160-190,00лв вие за един ключ 100,00лв и нагоре ще давате, smile048 , тия левчета за нищо ги нямате.

 

Не че съм тръгнал да си вадя ключ още сега, но просто питам, ако реша да знам какво да правя. А къде ги дават тия комплекти по 160-190 лв. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че съм тръгнал да си вадя ключ още сега, но просто питам, ако реша да знам какво да правя. А къде ги дават тия комплекти по 160-190 лв. ?

В Казанлък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Съжалявам ако прозвучи като реклама,но мога да ви предложа ключове за Шкода с чип на цени от 50лв-до 200лв. като за Фелиция е 50лв,за всички Шкоди с изключение на Октавия 2,Фабия 2,Румстър и Супърб Б са по 80лв. а за тези от изключението са по 200лв.Да уточня че става въпрос за обикновен ключ(без дистанционно) като в цената влиза ключа с чипа,нарязването му и вписването в колата-така че тя да може да пали.Мога да предложа и ключове с дистанционно,но цената ще е по висока.Това са преференциални цени са за форума на Шкода,иначе струва по скъпо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам ако прозвучи като реклама,но мога да ви предложа ключове за Шкода с чип на цени от 50лв-до 200лв. като за Фелиция е 50лв,за всички Шкоди с изключение на Октавия 2,Фабия 2,Румстър и Супърб Б са по 80лв. а за тези от изключението са по 200лв.Да уточня че става въпрос за обикновен ключ(без дистанционно) като в цената влиза ключа с чипа,нарязването му и вписването в колата-така че тя да може да пали.Мога да предложа и ключове с дистанционно,но цената ще е по висока.Това са преференциални цени са за форума на Шкода,иначе струва по скъпо.

като реклама си прозвуча :lol:

ама няма лошо,дано си полезен на някой закъсал колега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...като реклама си прозвуча :lol: ...

 

Нямам нищо напротив да си платя за рекламата-само ако може някой да се свърже с мен да ми обясни как да стане :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.