Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Простотия по колата ми. - за момента РЕШЕНО!


expected

Recommended Posts

Простотията - край няма! На мен ми се случи да си намеря току що лъснатата кола, оцапана с около килограм сладко от кайсийки, хвърлено от блока, пред който бях спрял, за да ида до болницата... Не ми се иска да коментирам просотията и диващината на неграмотните олигофрени, които си мислят, че нямам право да спирам, където си искам, особенно ако не преча на никой, да речем с гараж... Добре, че се оправи с пароструйката, с която между другото излизат много неща. Гледам, че някой друг тук е предложил пароструйка - тя определено нямаше да навреди ако беше пробвал, а най-много да беше помогнала - знам го от личен опит, защото съм бачкал доста време на автомивка! Иначе - добре си си поиграл с АМБ-то! Какво да се прави - олигофрените нямат свършване!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR ако имам възможност ще мина през НИМ в неделя и ще видим дали нема да мога да ти спретна една малка

магийка за белата точка. smile001 Само да ми кажете дали срещата беше в 14 ч.

 

ПС: И без това ти дължа една услуга за съветчето което ми даде :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А чИстито! smile027

Аз пък днес се сдобих с 2 черни петна(мънички слава богу) на покрива, като от асфалт :-k. Ще видя утре кво ще ги правя. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR ако имам възможност ще мина през НИМ в неделя и ще видим дали нема да мога да ти спретна една малка

магийка за белата точка. smile001 Само да ми кажете дали срещата беше в 14 ч.

 

ПС: И без това ти дължа една услуга за съветчето което ми даде :)

 

Принципно срещата е от 14h само дето аз не знам дали ще съм там :-k

 

Гога,

При мен черни точки се появяват периодично. Предполагам, че са от дърветата. След 2-3 пароструйки се махат и престанах да им обръщам внимание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти..

Освен да сменя името на темата на нещо от сорта на "Градски демидж по колите ни" и да скокне във Всичко за всеки.. :D

В кръга на шегата естествено- неприятно е наистина ама тук така живеем..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления, канският труд е дал добър резултат =D> .

И дано няма повече такива "изпълнения", пожелвам го и на всички останали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Освен да сменя името на темата на нещо от сорта на "Градски демидж по колите ни" и да скокне във Всичко за всеки.. :D

В кръга на шегата естествено- неприятно е наистина ама тук така живеем..

 

То заглавието трябва да е "Манталитет" ... и ще опише Бай Ганьо... отново ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А чИстито! smile027

smile049

ОфТопик: Апропо Гога ти утре на събитието ли си?

 

Цъ :smt018 . Ни мъ огря(нали за аце/деце говориш?).

 

Пепи, може и от дървета да е :smt017. Значи утре ще се ходи на автомивка :mrgreen:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Нали за аце/деце говориш?).

Оф Топик: Разбира се! smile035

То и мен не ме огря но колеги пътуват утре и ще има материал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.