Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да се спохваля за нова придобивка!


Recommended Posts

Здравейте колеги! Знам че форума е за Шкода,ама искам да е похваля за новата си придобивка, която в последствие Ще я кара жената!

Колата е Голф 3 1,9 TDI. Направихме си една екскурзиика до Белгия жената да си подновява документите и навръщане я купихме. Купихме също нов съединител, нова рейка (хидравлична),цд пайнер 6та серия и нови амортисори. Като си дойдохме и драснахме чертата сумата беше 1250 евро. Дадохме колата на дядката (автобояджията) да я барне малко и вижте какво се получи.

ПП. ако модераторите смятат, че не и е тука мястото да я преместят или изтият...

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и още снимки. Купени са нови джанти на които нямам снимка все още. Сега търся кристални фарове и стопове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дядката-много добър.Но тази боя сега задължава-ниско окачване,други джанти и кристален фар :!: :!: :!: :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дядката-много добър.Но тази боя сега задължава-ниско окачване,други джанти и кристален фар :!: :!: :!: :!:

 

Дядката е много добър. Работи като технически директор към официалния представител на DuPont за БГ. Писах че сега търсим нови фарове, а окачването е лесно. Снощи ме спряха полицаи за да ме питат от къде съм я внесал с тая боя и накрая го убедих че е правена в бг.

пп няма да си играя да режа пружини-ще търся нови.

пп2: скоро и мойта трътла ще бъде с нови дрехи... smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Текста от втория пост снимки,хич,не съм го видял....ама виж как мислим еднакво smile027

Миналата седмица слагахме това на един лоурийдър

post-2454-138453090066_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Текста от втория пост снимки,хич,не съм го видял....ама виж как мислим еднакво smile027

 

 

smile159 Обещавам на другия събор да дойдем с жената-аз с трътла пък тя с голфетата smile159 smile159 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито много красива е станала,боята е уникална

 

 

И аз така мисля! smile027 много и се кефя.цвета направо :smt019

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега........ :)

Ама ако приемаш честно мнение....., :-k колата си плаче за пернишка регистрация! :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега........ :)

Ама ако приемаш честно мнение....., :-k колата си плаче за пернишка регистрация! :smt030

 

Разни хора-рзни интереси :smt030

 

Поздравления! Доста смело цветово решение за ежедневка...

 

Много си прав, но това е една добра реклама,не мислиш ли? smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега........ :)

Ама ако приемаш честно мнение....., :-k колата си плаче за пернишка регистрация! :smt030

smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно тая мрежа как е направена ?! :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дядката е ИЗРУУУУУТ! За тоя таралясник толкова труд да хвърли и да го превърне в бижу - евала! smile126 smile126 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Знам че форума е за Шкода,ама искам да е похваля за новата си придобивка, която в последствие Ще я кара жената!

Колата е Голф 3 1,9 TDI. Направихме си една екскурзиика до Белгия жената да си подновява документите и навръщане я купихме. Купихме също нов съединител, нова рейка (хидравлична),цд пайнер 6та серия и нови амортисори. Като си дойдохме и драснахме чертата сумата беше 1250 евро. Дадохме колата на дядката (автобояджията) да я барне малко и вижте какво се получи.

ПП. ако модераторите смятат, че не и е тука мястото да я преместят или изтият...

Поздрави!

Човече,много добре е станало.Аз си падам по такива произведения,преди година бях видял в Германия подобна картина само че имитираше паяжина.Тогава се сетих и за тази мрежа че добре ще стои,само че нямам познат бояджия.Поздравления. smile161 smile161 smile161

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления! Доста смело цветово решение за ежедневка...

 

Така поне на колкото и ракии да е колегата няма начин да си сбърка ГоУфчето ;) И на мен ми е интересна технологията на мрежата, но предполагам е секретно ноу-хау :) Обаче ако в последствие /като при всяка ежедневна кола/ се наложат някакви локални корекции на боята ще стане наистина интересно... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления! Доста смело цветово решение за ежедневка...

 

И на мен ми е интересна технологията на мрежата, но предполагам е секретно ноу-хау :)

 

Ами мрежата се прави с мрежа :D:D:D , но другото наистина е тайна smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления!Един от малкото голфове по които съм оплаквал око.

Ако решиш да се разделяш с тия джанти,да знаеш,че имам интерес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина впечатляващ резултат! Не съм тунинг фен, харесвам изчистените изпълнения, но това се е получило уникално! Поздравления :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина впечатляващ резултат! Не съм тунинг фен, харесвам изчистените изпълнения, но това се е получило уникално! Поздравления :)

 

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направо не мога да й се накефя много е яка,ама тея сатри фарове не и отиват според мен с тези ще е трепач

post-2774-138453091012_thumb.jpg

post-2774-138453091016_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ООООО ДА! много са яки. сега проекта е в застой заради финансова гледна точка... :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.