Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Преди покупка на New Superb


Protector

Recommended Posts

Здравейте!Пред покупка на новия Superb 2,0 TDI съм, но съм изправен пред огромна дилема - 140 или 170к.с.?Моля,помогнете ми да си реша "проблема".Карам около 23000-27000 км. на година.Искам да попитам също дали има някакъв списък с допълнително оборудване и с какви гуми идват 16" джанти?Интересувам се също за навигационната с-ма Columbus колко струва и дали има карта на България и ТВ тунер?А какви отстъпки сте договаряли с ЕТ,защото на мен ми правят отстъпка 0,5% , което според мен е гавра с мен при положение,че ще плащам в брои.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей за двигателя аз лично бих избрал този с 170кс ето в тази тема viewtopic.php?f=46&t=9184колегите обсъждат предимствата и недостатъците на двг,а в тази марката гуми viewtopic.php?f=47&t=10958

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, здравей!

Един Амбишън на цената на комфорт бих избрал аз, ако все още важи офертата/че пише до 16.05/ и за двигателя CR-170. Със сигурност гумите ще са хубави, но не е ли по- добре да бъдат във вариант 17" срещу доплащане. Аз така наравих за октавията миналата година и вместо 15ки с матадор я взех с 16ки с бриджстоун срещу 348лв. допълнително. Така че от 16 на 17 едва ли ще е космическа сумата, а ще стоят по- добре на колата. Вярно е и, че при амбишъна липсват някой добри екстри от елеганса като заден парктроник, темпомат и др. Аз взех октавия 2 елеганс и свикнах доста с парктроника като екстра, а темпомата даже несъм и го пробвал да видя как работи, но всеки си решава какви екстри са му нужни и според парите. Искам да кажа, че супърба във вариант елеганс има немалко добри нещица откъм екстри и, ако си готов да дадеш толкова пари за заводска навигация и темподобни по- добре да вземеш елеганс пред амбишън. Навигацията е няколко хилядарки според мен/ Navigationssystem Columbus EUR 1.998,-AAN800001/като цена и аз бих избрал едно гармин нюви за тази работа с/у 500-600 лева.

Eто цените от австрийския сайт: http://www.skoda.at/service_zubehoer.ph ... %26URL%3DJ

Успех в покупката и да пишеш като вземеш + снимки. 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз много се чудех дали 140 или 170 коня и се спрях на 140 и да ти кажа колата е много пъргава и безшумна(нищо че е помпа-дюза),а и пътния данък е с около 100 лв по-малко....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам,промоцията свършва днес.Нищо,ще чакам следващата или направо се чудя дали да не изчакам Автоизложението Юни месец?А сегашната промоция важи само за автомобили на склад,следователно едвали ще могат да се сложат парктроници и 17" джанти с доплащане.А относно навигацията - моделите Елеганс също нямат фабрична навигация, а аз държа на нея, но ако наистина е 2000 евро, бих се отказал.Интересувам се също дали мога да поръчам управление на радиото от волана,задна чистачка,пръскачки за фаровете и сензор за дъжд като допълнителни екстри?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

В Елеганс ги има нещата които ги търсиш. Отстъпка 5% за поръчков и 10% за наличен имаше до скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,елеганс има 17'' лети джанти,но също няма парктроник. :(
Да бе няма!Има отзад!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А срещу по малко от 600 лв - получаваш и предни и парк асистент...... :smt017

 

Задна чистачка като екстра не се предлага - представяш ли си колко грозно ще стои това нещо на Супърб-а ????

 

Управление на радиото може да си поръчаш от волана - избираш си 3-спицов (поне на мен най много той ми допадна) и ако си с DSG - задължително волан с управление на скоростите от волана - не че съм го ползвал някога де.

 

Сензор за дъжд и пръскачки на фаровете има серийно при Елеганс .... така че за тях няма да доплащаш.

 

И един съвет - задължително ШИБИДАХ и 18'' джанти - колата изглежда по съвсем друг начин с 18''.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе,вярно.При Елеганс има сензори отзад :D Чакам да стане 12-ти,за да отида на изложението и да "спазаря" една :P Няма да бъде поръчкова,защото да им използвам промоцията която е само за автомобили на склад.Решил съм го вече.Благодаря,за мненията и препоръките,бяха ми от полза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
защото е по-икономичен и по-мощен.

такова понятие не съществува при 2 идентични дизела
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

Хора, още не съм я поръчал. :D Парите, които бях приготвил за нея отидоха за апартамент.За щастие, започнах да изплувам от финансовата дупка, в която бях попаднал и пак се зарибих по тези Супърбчета. :D

Този път съм се спрял на ниво на оборудване Бизнес и съм решил да чакам Великден и да я поръчвам.

От това затъмнение на огледалото за обратно виждане има ли някакъв смисъл, или е просто гъзарийка?

Някой намирал ли е някъде 18" джанти Luxon по-евтино отколкото в ЕТ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не си мисли, че е гъзария, много е полезно, особено като си карал повече от два часа вечер!!! Хич не се чуди, още повече, че цената на тая ексра не е чак толкова висока. Поръчвай Супърба, защото до май месец я камилата, я камилара... smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчвай Супърба, защото до май месец я камилата, я камилара... smile056

Е нема да свършат СуперБите я....Щом може да чака човекът.... smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.