Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

техническа информация Супърб 1


superba

Recommended Posts

Привет на всички,

от скоро съм собственик на един Супърб 1. В момента се опитвам да събера малко повече техническа информация /линкове/ за двигателя, скоростната кутия, оборудването на различните модели, но като че ли такава във форума липсва, или аз не мога да я открия :roll: Повечето теми в раздела са за новият модел, а хора със стария няма ли тук :) ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

superba - имаш лично. :smt017

Добре дошъл във форума. smile159

 

Виж тук:

http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?f=16&t=9358

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

ще си използвам темата, за да задам и следващият въпрос: какъв размер (5х100 или 5х112) 16" железни джанти трябва да търся за колата? От Ауди А6 или Пасат 5 да търся?

Искам да си сглобя един зимен комплект от сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Благодаря за инфото и за посрещането още един път smile056

 

идва обаче и следващият ми въпрос :) двигател AYM (155 коня) на супърб има ли филтър за картерни газове ? сменя ли се, на колко време/километра и какви са му симптомите ?

 

познати споменаха, пък и после като потърсих намерих инфо в АУДИ и ФВ форума, че водел до големи проблеми при по-старите модификации и придобили лоша слава 2.5 ТДИ-та

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.