Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Здравейте от мен


Recommended Posts

Здравейте от мен нов съм в клуба.Карам Октавия 1 SLX TDI колата я имам от два месеца и страшно много ми харесва :) ,а и да не забравяме че си е VW под прикритие :) .

пускам само една снимка защото на този комп нямам други.

p1010470-2_830a4_12508963.jpg Тя

p1010567_61ec2_12509126.jpg А този кретен съм аз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл, добър избор си направил :smt017 smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile187 Добре изглежда Октавиата ;) :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха добре дошъл! Нещо не скивам снимките, ама тва може да е от моя комп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма е красавица колата....само хубави моменти и спомени да Ви носи....

 

Ей голяма работа прави една джанта - имам един познат с О1 Тур - с оригиналните джанти...всеки път като го видя му казвам да си ги смени - а той не та не...Колата изглежда по съвсем различен начин и както се казва джантата много "отваря".....

 

Честито още веднъж.... smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за хубавите думи :) Тези дни ще я раздвижа до Бургас и Слънчев бряг ако има някой навитак да пием по Биричка да казва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за хубавите думи :) Тези дни ще я раздвижа до Бургас и Слънчев бряг ако има някой навитак да пием по Биричка да казва :)

Ако минаваш през Варна ,кажи.И тука пием бира. smile159

А сега виждам че продаваш колата: -що така бе Маr4о?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо щях и аз това да кажа ...... хем да се похвалиш че имаш кола..а в същото време я продаваш. Нищо де ... колата изглежда много добре - истинска красавица е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за хубавите думи :) Тези дни ще я раздвижа до Бургас и Слънчев бряг ако има някой навитак да пием по Биричка да казва :)

Ако минаваш през Варна ,кажи.И тука пием бира. smile159

А сега виждам че продаваш колата: -що така бе Маr4о?

 

 

Имам оферта за Суперб и за това трябва да продам тази,ако имах възможност и за двете никога нямаше да се разделя с нея Много си ми харесва. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.