Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кой застраховател да избера... ?


Recommended Posts

Скоро ми предстои подновяване на автокаското и гражданската, до сега бях в Булинс, но не чувам добри отзиви за тях. Дори Балкан-стар са отказали да обслужват автомобили, застраховани в тази компания.

 

Бихте ли споделили мнение за подходящ застраховател, с мобилни групи за огледи, признаване на щети на паркинг и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Армеец отговаря на изискванията ти. Колите им не се крадат, но пък не са от най-щедрите при изплащане на щети. Сам си прецени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дженерали!

 

Ако искаш мога да уредя отстъпки!

ДЖенерали спецялно са една от най пропадналите компании.Тези само ти взимат парите и после нищо не изплащат с предишната кола много съм си патил от тях и повече за тези неща и да чуя.За мен лично има две застрахователни АРМЕЕЦ и БулИнс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дженерали!

 

Ако искаш мога да уредя отстъпки!

ДЖенерали спецялно са една от най пропадналите компании.Тези само ти взимат парите и после нищо не изплащат с предишната кола много съм си патил от тях и повече за тези неща и да чуя.За мен лично има две застрахователни АРМЕЕЦ и БулИнс.

 

Незнам какво не са ти изплатили, но на мен и на много мои познати плащат на ВТОРИЯ ДЕН, а не на 20-30ия като повечето други. Така че не прави такива заключения. smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за Армеец.

 

По-добре мини през някой брокер. Колегата _V_ от форума мисля, че се занимава със застраховане. Пиши му ЛС, предполагам може да ти уреди отстъпки.

 

Интересен факт за Алианц е, че вече не слагат стикери. По моя иформация и логично предположение го правят заради голям брой откраднати техни коли. Особено за BMW, Мерц, аЛди май предварително се разбират със собственика за 50% самоучастие. Това са ми непотвърдени неща, но така чух. От много хора и аз чувам това - застр. компании са 2 - БулИнс и Армеец.

 

ПОЖЕЛАВАМ НА КОЛЕГИТЕ НИКОГА ДА НЕ ИМ ПОЛЗВАТ УСЛУГИТЕ!

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дженерали!

 

Ако искаш мога да уредя отстъпки!

ДЖенерали спецялно са една от най пропадналите компании.Тези само ти взимат парите и после нищо не изплащат с предишната кола много съм си патил от тях и повече за тези неща и да чуя.За мен лично има две застрахователни АРМЕЕЦ и БулИнс.

 

Незнам какво не са ти изплатили, но на мен и на много мои познати плащат на ВТОРИЯ ДЕН, а не на 20-30ия като повечето други. Така че не прави такива заключения. smile175

 

те добре са ти изплатили а дали ти стигат парите за ремонта ? Щото на мен лично 171 лв не ми стигаха за да си оправя цялата страна на Голф 4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дженерали!

 

Ако искаш мога да уредя отстъпки!

ДЖенерали спецялно са една от най пропадналите компании.Тези само ти взимат парите и после нищо не изплащат с предишната кола много съм си патил от тях и повече за тези неща и да чуя.За мен лично има две застрахователни АРМЕЕЦ и БулИнс.

 

Незнам какво не са ти изплатили, но на мен и на много мои познати плащат на ВТОРИЯ ДЕН, а не на 20-30ия като повечето други. Така че не прави такива заключения. smile175

 

те добре са ти изплатили а дали ти стигат парите за ремонта ? Щото на мен лично 171 лв не ми стигаха за да си оправя цялата страна на Голф 4

 

Ами щом не са ти стигнали, взимаш фактура от сервиз и ти доплащат разликата!

КаКто си решиш! smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оня ден подновихме застраховката на шефа на Дискъвърито II. Нашата застрахователка, която работи почти 6 години с Бул Инс ни препоръча като най-добри в момента Лев Инс. На Булстрад им крадяли колите от Бул Инс (такъв слух се носи). А за Армеец наистина е всеизвестно, че хем не плащат кат хората, хем бавят и плащанията.

А Бул Инс били продадени на някакви византийци. В момента няма сервиз, който да работи с Бул Инс с възлагателно писмо. Тотално са орязали плащанията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би малко късно се включвам към темата, но все пак мисля да изкажа и моето мнение по въпроса. Бул Инс наистина напоследък не са много "долюбвана" компания от много места, не само от клиентите, а и от сервизите, споделям това от наблюденията ми в работата.

Аз бих си застраховал колата в Армеец или Лев Инс, разбира се зависи колко годишна е колата, защото това е ОСНОВНИЯ критерии за това после дали ще сте доволни от изплащането на евентуално обещетение. Разберете че няма застраховател, който да ви плати многооооооо пари за стара кола ( имам предвид кола над 10 години ). Най-добрия вариант за мен си е възлагателното писмо и отремонтирване на щетите в доверен сервиз. Ако колата е нова, някъде до 5 години няма да имате проблем в която и компания да я направите, просто всички компании гледат да плащат на скъпите и нови коли, защото дефакто и основните им приходи като премии идват от там.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен факт за Алианц е, че вече не слагат стикери

 

Още по-интересен факт е, че преди около час си поднових каското в Алианц и ми дадоха стикери :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен факт за Алианц е, че вече не слагат стикери

 

Още по-интересен факт е, че преди около час си поднових каското в Алианц и ми дадоха стикери :-k

 

smile188 Хубава работа, Гога, що не взе повече, кажи им - за Шкодари в нужда са. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен факт за Алианц е, че вече не слагат стикери

 

Още по-интересен факт е, че преди около час си поднових каското в Алианц и ми дадоха стикери :-k

 

:-k Информацията ми беше дадена от 1. пичовете на маркировките 2. Алианц в София (пряката на Дондуков до Английската) 3. Алаианц Пазарджик 4. застрахователния ми брокер. Не вярвам всички вкупом да са ме излъгали точно мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен преди 10 дена не само че ни ми дадоха, защото вече не се слагат, но и ми казаха че мога да си сваля старите.

Което и направих, понеже ме дразнеха :roll: .

Да не се наложи да бягам сега за стикери :? .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, момчета. Питаха ме дали са ми захабени старите стикери и след положителен отговор ми връчиха комплект нови :-k. Ако бях казал "Не", сигурно щях с миналогодишните да си остана smile049. Става дума за представителството на Алианц, което на Данаил Николаев и Евлоги Георгиев(където се завеждат щети).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.