Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Турбо звук по изкуствен път (Turbo Whistlers)


Recommended Posts

За чии х...(хикс) ти е тоя пернишки тунинг :-k ? С едно читаво гърне("ала Хашек" \:D/ ) ще си вади чуден звук колицата. Не й трябват разни свирки според мене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютна пъцня ! Направи си едно хубаво ЛР гърне и не се занимвай с глупости! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно че ако слагам няма да е като на клипчетата да се вижда.... просто исках някой да сподели ако има или е виждал на живо....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Варна има един Голф с такова нещо Ф аспуФа... де да знам... гадно се чува smile049 .

 

Ок мерси това ме интересуваше сега съм намислис нещо подобно на ЛР гърнето smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.