Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

skoda yeti - start of production


Recommended Posts

Ще се пести за жипка. Тва червеното мноо хваща окото!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата изглежда страхотно, дано и на живо няма някакви забележки \:D/ .

Къде са коментарите, че изглежда по корейски, не са красиви фаровете, решетката не е по-така, ... :roll: .

Нещо ми липсват smile048 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредния градски 4х4 авромобил за качване на тротоара. Всички предимства свътшват до там. Не ме кефи. Като ще е джип да е Ленд крузер, Патрол , Дифендър и тн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме кефи. Като ще е джип да е Ленд крузер, Патрол , Дифендър и тн.

 

...или Рапида от подписа ти smile001 ( да не се обидиш ;) ).

 

Мен ме кефи, да ни е честита паркетната джипка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата изглежда страхотно, дано и на живо няма някакви забележки \:D/ .

Къде са коментарите, че изглежда по корейски, не са красиви фаровете, решетката не е по-така, ... :roll: .

Нещо ми липсват smile048 .

Чакай да си го купят и да излезе FL!!! smile048 smile035 smile091
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата изглежда страхотно, дано и на живо няма някакви забележки \:D/ .

Къде са коментарите, че изглежда по корейски, не са красиви фаровете, решетката не е по-така, ... :roll: .

Нещо ми липсват smile048 .

еми,хубавото си е хубаво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес от ЕураТек ми споделиха, че това животно идва в България през Юни месец.

 

На 12-тия ден от месец Юни, за да бъдем точни :mrgreen: :smt017 - http://www.speed-press.com/?pageId=11878

 

Пишат, че има ще има изложен Yeti с двигател 2.0 TDI CR/140 к.с. - комън рейла на ВАГ не беше ли 170 к.с.?

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.autoexpress.co.uk/carreviews/firstdrives/235568/skoda_yeti.html

Първото английско автомобилно списание, което е правило тест драйв е популярното английско - autoexpress.

Общо взето, само ласкави неща. Що се касае до двигателите - 4х4 версиите ще са с мощните двигатели, а по-слабите двигатели ще се монтират на версията с предно предаване. В статията са описани двигателите.

Лично на мен много ми се нрави това сув-че, но все пак искам да го видя и на живо :)

Поздрави на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.