Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с парктроник


bega4kata

Recommended Posts

Зумерът или е изгорял или опроводяването му е на късо към маса. На каква кола е това? На твоята не е. Гледам километите са повечко. Ако е О2 зумерът се намира в страничната колонка от страната на шофьора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зумерът или е изгорял или опроводяването му е на късо към маса. На каква кола е това? На твоята не е. Гледам километите са повечко. Ако е О2 зумерът се намира в страничната колонка от страната на шофьора.

При мен звука идва от говорителите на задна лява врата :-k .

Отделно от това съм свалял кората на средната колонка и там няма таквоз нещо.

Не знам какво е положението ако в задните врати няма говорители :roll: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря.На една клиентска О2 е проблема.С навигация с тъч скрийн е и като включа на задна не се появява и кола на дисплея,но клиентката твърди че сигнала бил само звуков.Така ли е с този тип навигация-не се появява?Иначе един по един сензорите ги пробвах с wag-com-а и си работят, също отчита и датчика че включва на задна и т. н. ама звук няма. Ще ровя в колонката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прави сте, не се чува от задната врата smile001 .

Обаче не мога да разбера точно откъде идва от средната колонка, звука е много разсеян :-k .

Да не говорим пък, че като свалях кората не съм го забелязал, нито кабели :roll: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.