Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

феродов диск на саединител


pich_bs

Recommended Posts

здравейте,за първи път пиша тук.имам едно запитване.имам шкода фелиця.питането ми е понеже имам самнения за счупена пружина на феродовия диск на съединителя.чуеа се едно тракане при потегляне и после спира.може ли да ми направи някаква бела това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте,за първи път пиша тук.имам едно запитване.имам шкода фелиця.питането ми е понеже имам самнения за счупена пружина на феродовия диск на съединителя.чуеа се едно тракане при потегляне и после спира.може ли да ми направи някаква бела това?
Вместо да си губиш времето с писане по добре я разглоби и виж какъв е проблема.Възможно е според мен този шум да е от аксиален лагер или лагер на първичен вал на скоростната кутия.Съмнявам се да е от счупена пружина на феродовия диск.Освен това само ти го чуваш този шум,а ние не :mrgreen: Така че е много трудно по това което си описал дистанционно да се дават съвети.Но...такива са моите предположения все пак.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз гласувам за лагер. Ако опишеш малко по-подробно кога точно и как се чува ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.