Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пера за чистачки - има ли отделно някъде?


Recommended Posts

Здравейте,

Първо да кажа, че не разбирам много от коли и затова въпросите ми може да ви изглеждат доста глупави.

Имам моята Фабия от 2008. На втората година ми откраднаха чистачките и се сдобих не с оригинални а с някакви китайски. Цената ваше пак към 60 лева, но ако бяха Бош щях да го запомня. Изобщо не съм доволна от тях. Едното перо излизаше и миналата година явно си е отлетяло. Сменихме го с друго от подобна чистачка за 10 лева, но то се скъса. Пак го сменихме и не ми харесва как чисти.

Миналата година ми откраднаха и задната чистачка, която сменихме. Преди няколко седмици ми я откраднаха пак цялата. Стърчи се едно пиронче и това е. Поне не са счупили нещо.

Е не мога вече. Съгласна съм с вас, че това е консуматив, но моята кола не е от най-скъпите и ми писна да ми крадат чистачките. За мен 60 лева, за да ми ги откраднат пак си е доста. Всъщност чистачките на Бош ако някой от вас каже, че не ги крадат бих ги взела.

Та да си кажа и въпроса. Мога ли да сменя цялата задна чистачка(с подвижната част) с някоя от на по-старите Фабии? Идеята ми е че като консумативи те не са толкова скъпи и няма да ми я свият пак. Дали някой от вас е правил нещо подобно? Знам, че ще е грозно, но намирането на нова чистачка не е никак бързо и е разправия за мен.

Ако питам на погрешно място ме извинете, но тук видях, че коментирате чистачки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.