Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Galletto 1260


Recommended Posts

Дали с кабел Galletto 1260 може да се презаписва екуто на мотора на 1.8Т ARX Октавия с електронна газ или само ще се чете. Пише че поддържа следните коли(даже и повече има изредени) каквото и да значи това:

 

AUDI BOSCH_ME7.5.5 / ME7.1.5 29F400BT

 

A3 1.8 TURBO 20V

150CV

29F800BT

A3 1.8 TURBO 20V

180CV

A3 S3 1.8 TURBO 20V

225CV

A4 1.8 TURBO 20V

150CV

A4 1.8 TURBO 20V

180CV

A6 1.8 TURBO 20V

150CV

A6 1.8 TURBO 20V

180CV

TT 1.8 TURBO 20V

150CV

TT 1.8 TURBO 20V

180CV

TT 4X4 1.8 TURBO

20V 225CV

Bora 1.8 Turbo

Golf 4 1.8 Turbo

New Beeatle 1.8 Turbo

Passat 1.8 Turbo

Sharan 1.8 Turbo

Skoda Octavia 1.8 Turbo

Skoda Superb 1.8 Turbo

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еххх мълчание.... не може никои да не си е изграл с такъв кабел...

П.П.

Освен да се пробвам аз и да се похваля, теста е към 120 лева ако нема други щети...:)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама мисля, че ще ти трябва файл. Това живо ме интересува и мен. А ако мислиш да си свалиш оригиналния и да го поправяш е добре да имаш бекъп, защото ако се промени контролната сума няма палене. Трябва да разбереш дали компютъра ти е с флаш или не, защото иначе номера става със смяна на чип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото схващам в фаила са описани имбилаизера и още какво ли не и само с редактиране става, смисал ако презапиша цял такъв от друга кола ще стане мазало. Иначе фаила мисля да го пратя на Brezel от vw форума. Доколкото разбрах 1.8Т само ако е с електронна газ без жило за газта може да се пише през буксата ама има и някакви фатки с крак 28 ми на екуто на маса или подобен евентуално да влезе в боот режим за презапис.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

При цена на един чип при столичните тунери от около 250-300лева,незнам за какво питаш и за какво се занимаваш.Ако мислиш,че си достатъчно добър да се занимаваш с програми като Рево Лемивинкс,които са безплатни,знай,че познанието винаги има цена и тя най-често е свързана с чупене на нещо и плащане на ремонта му

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...
  • 4 седмици по-късно...
При цена на един чип при столичните тунери от около 250-300лева,незнам за какво питаш и за какво се занимаваш.Ако мислиш,че си достатъчно добър да се занимаваш с програми като Рево Лемивинкс,които са безплатни,знай,че познанието винаги има цена и тя най-често е свързана с чупене на нещо и плащане на ремонта му
точно така smile162

а по въпроса,с този кабел за 120лв можеш да омажеш яко пейзажа,дори само да искаш да прочетеш дадено ЕКУ,риска е твоя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.