Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За отразяването на Skoda събор 2009 в auto motor und sport


The Freshmaker

Recommended Posts

smile176 Хайде,че то дойде следващия събор smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Пикадили вече има Юнския брой на списанието :) , предполагам, че и в големите бензиностанции и др. сепермаркети също ;)

 

Статията, както и снимковият материал са много добри - smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че първите отзиви са положителни smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа :D И аз вчера се сдобих с новия брой. Поздравления за Freshmaker - статията е чудесна. Има много настроение в нея и се чете на един дъх =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз пък съм разочарован!

Много малка статия!

От суматия снимки дето ти пратих Божане,една моя не сте сложили!

На снимката с RS-ките има печатна грешка - "Fabria RS"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малка ,но качествена и синтезирана. Не знам дали знаете какво значи две страници в такова списание.

Растем колеги и догодина ще се чува още повече за нас. Като знам какви проекти се готвят тук там ,направо ще има избухване отново.

Браво на Фрешмейкъра , чудесно се е получило! smile126

п п Пък аз имам жълтичко отзад......от кеф. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

п п Пък аз имам жълтичко отзад......от кеф. :smt017

 

И аз ... Ма мойто е повече smile049

 

 

Божане, браво! Малко но от сърце! Написано с чувство. Накратко smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре бе! Едни доволно оцапали кюлотите, други са недоволни и засегнати... Аз колата не си карам почти 3 седмици, за да спестя от нафтата и да си взема списанието, ма пак не ми достигат към 4.90... smile021 Някой няма ли да се смили и да ми го сканира, че май-май...скоро няма да събера жадуваната сума smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре бе! Едни доволно оцапали кюлотите, други са недоволни и засегнати... Аз колата не си карам почти 3 седмици, за да спестя от нафтата и да си взема списанието, ма пак не ми достигат към 4.90... smile021 Някой няма ли да се смили и да ми го сканира, че май-май...скоро няма да събера жадуваната сума smile012

 

За списанието недей бра грижа, ще ти го взема и пазя. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не повярва човек, чак аз дадох пари за списание сутринта smile021 шес` лева ми стъпИ кайвето - за утре нема да има. smile049

И да не съм чул да мрънкате че е малка статията - НЕ Е малка. Две страници никак не са малко. Можеше и половин колонка без снимка да е, нали? Пък можеше и нищо да не е - само слух да се носи в редакцията че е имало събор ли, среща ли, па кафе ли били пили някои си там, къде каза че било?.. Евала на автора че ни е вкарал в страниците на толкова голямо и престижно списание - авторитет в авто средите. Ше се прочуем, ей!

 

Иначе какво друго да кажа ... абе мноооооооо е маааалка тааааяяя стаааааааатиия бееееееееее smile106 smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно се радвам че колеги, чието мнение е важно за мен, оценяват положително публикуваното отразяване на събора. На Valdo се извинявам за липсата на публикувани негови снимки и за печатната грешка - първото е плод на личната ми преценка за това как най-добре би изглеждал материалът в този си обем, второто е грешка, допусната от мен и незабелязана от отговорните в този ресор колеги, сори. Без да имам претенциите че статията е нещо гениално и незабравимо, смятам че по-добре да я има, макар и на две страници, отколкото да я няма изобщо... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Без да имам претенциите че статията е нещо гениално и незабравимо, смятам че по-добре да я има, макар и на две страници, отколкото да я няма изобщо... :)

 

Скромния той smile001

 

Божо, статията си е супер! Писах "малко", но имайки предвид как се дават две страници от такова списание то си е направо огромно! Пак казвам - за мен статията е написана с чувство, а не е просто нахвърляна да запълни обема. Поздравления още веднъж за труда и за популяризирането ни smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкода = МАФИЯ Обиколил съм всички РЕП-ове и навсякъде ми отговарят "Ми вчера ги изкупиха всички броеве" , Ей голяма работа е тоя шкода синдикат. За моя радос са оставили 1 брой от списанието на едно малко павилоьонче. smile091 Но да знете че скоро ще се появи на черния павар на двойна цена smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...от сърце! Написано с чувство...

 

Той Божан само така ги може! smile004 По друг начин не му се получават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Божо, поздрваления за усилията - страхотна статия е станала.

БЛАГОДАРИМ ТИ ЗА КОЕТО!

 

Знам,че беше много орязан от към снимков материал и си подбрал каквото си сметнал за необходимо. ЕВАЛА!

 

По-добре малко и от сърце, отколкото нищо!

 

(сега тука искам да отправя ГРАДИВНА КРИТИКА :) - но не към теб лично, а към редакцията ВИ)

1-во списанието Ви е на български език, следователно добре е събитията в българия да са отразени.

Радвам се за ретрото Вила Д'есте и за др материали, мисля, че можеше малко повече поне 3 странички да отделите за събора +още малко снимки.

2- няма я колата на Коко - за мен поне не може ТОП Тунинг/Топ Автомобил на събор 09 да не присъства- тук Вината НЕ Е НА БОЖО, а на ВСИЧКИ фотографи, които не пратиха снимки, просто Божан е нямал добра и качествена като размери снимка за колата на Коко (явно).

3- печатната грешка на ФабиаРС(FabriaRS) не е единствена:

-Самуил е на 3то място Топ Автомобил а Митака е 2ри, а не обратното както пише в статията.

-Марин Иванов не е с Октавия 2 а с Октавия 1

-това са дребни детайл;и, за които пак НИЕ сме си виновни,а не Божо, просто такава информация сме му подали.

(само отбелязвам: НЕ искам да си помислите-тези са дребнави,следят всяка грешка- Благодарско,че статията я има-това е най-важното)

 

Пак казвам- По -добре с малко ... отколкото с НИЩО.

 

Евала на Божо, огромни благодарности за отразяването на събор 2009.

 

Към Редакцията Ви Божо: мисля,че хората трябва да се замислят... и да отделят повече внимание на такива мероприятия (БЪЛГАРСКИ) , не говоря само за Шкода, а на останалите марки като цяло.

 

Нека се замислим маркетингово: Дали БМВ феновете които се събират 500+ на събор (всеки от тях) няма да си го купи, за да види как е отразен и да прочете,или види своята кола там..... или тези 500 човека ще си го вземат заради ВИЛА Д'ЕСТЕ....

Мисля, че няма нужда да се разяснява!

 

Поздрави!

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай стига критики де, това дет е омешано и объркано един ден ще даде още по-голяма стойност на броя - сега за 5 лева го взимаме, знае ли се, мое колекционерска стойност да има след години, ако го опазя до тогаз. :mrgreen: Господин Бошнаков, чест и почитания за положения труд и поклон до земята за всичко, което правиш за да популяризираш идеята и марката на Шкода.

 

Аз в неделя на Метро си викам - край, закъснях, изтървах броя, чакай поне другото списание с кулинарните неща да си взема. И кво - 5 броя на АМС ми се блещят от стелажа, а кулинарията - свършила. Изненадаааа!!!! Платих си 5 гроша и се понесох към Октавията, да чета на хлад, :mrgreen: че вънка пак 30 градуса беше станало.

 

И днес си викам - я да видя кво друго не съм изчел от списанието и захванах репортажа за ''Тестовия полигон на Land Rover'' на стр 96 и на последната страница от материала, в предпоследното изречение, на една страница разтояние от статията за Шкода събора, чета:

 

''Навремето Мейджър Бен се е е придвижвал точно с такъв Range, но днес синът му използва машините с емблема Land Rover само в стопанството на парка и замъка - през останалото време шофира Skoda Oсtavia.'' smile152 :smt004 smile035

 

Ай стига съм писал, отивам да се преобуя и замия - натаковах се от кеф. smile168

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.