Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За отразяването на Skoda събор 2009 в auto motor und sport


The Freshmaker

Recommended Posts

Както вече знаете, и тазгодишният събор предстои да бъде отразен със специален материал в списание auto motor und sport и по-точно в юнския брой на изданието - все пак сме официален медиен партньор на събора, че и на клуба въобще ;). За целта ще имам нужда от качествен снимков материал. Поради независещи от мен причини служебното ftp вмомента е в процес на смяна и така нататък, затова ще помоля ако някой от колегите има идеи за друго ftp с повечко свободно пространство, където да бъдат качвани снимки за въпросната цел, ще бъда благодарен. В случай че няма такъв вариант, вариантите за изпращане на снимките са два: на и-мейл skodaclub.bg@gmail.com, или по скайп на autofan84 (моят скайп).

Ще помоля колегите, които изпращат снимки, да подбират само най-подходящите (съгласете се, ще видя доста зор ако се наложи да подбирам между 3456 снимки :mrgreen: ), както и да пращат вариант с възможно по-голяма резолюция. Добре ще е тази работа да се свърши най-късно до около 19-20 май, за да имам време на спокойствие да подбера най-интересните фотографии и да сглобим читав материал.

Поздрави на всички! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами до към 30-40 МВ общо не е проблем, ще я проверявам редовно и ще чистя, за да не се задръсти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предложение.

За да не ти се задръства пощата и да не се търси фтп - един акаунт в gmail.

ето го и него - skodaclub.bg@gmail.com

има почти 8 гигабайта свободно място, приема всякакви по големина файлове.

паролата да я казвам ли, или на лично? :mrgreen:

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, joeless smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дотук получих снимки само от колегата Karaibrahim, за което му благодаря, къде се губят останалите? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тенк ю и на колегата PVV :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и момичета, ще ви помоля от името на Фреша да сте по-активни в изпращането на снимки от събора, понеже досега колекцията снимки е доста скромна. Има доста колеги със супер читави снимки, които още не са се разписали. Пък някой мод ако прецени, може временно да ковне темичката най-горе в раздела. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, видях ги твоите снимки :) . Идеята ми е, че в темата със снимките от събора има супер много линкове със снимки, пък само 4-5 човека са пратили снимки за материала(biohazard все още не е сред тях, а неговите снимки са наистина страхотни;) ).

 

И последно - тъй като няма как в края на материала да се напишат имената на всички предоставили снимки, също както миналата година ще пише "Снимки:Шкода Клуб България". Така че, ако има хора, които претендират да им има името в края на материала, да се разберат с Фрешмейкъра дали искат да им се публикуват снимките без името им :).

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на gogata за включванията smile001 , до момента съм получил снимки от колегите Karaibrahim, PVV, Skoda Estelle и Димитър Ников :) Предварително се извинявам че наистина няма как да спомена имената на всички фотографи, но поради ограниченото място в списанието е по-добре да има място за снимки, основен текст и класиранията, отколкото да изброяваме имената на авторите на снимките поотделно.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре е абсолютният краен срок за изпращане на снимки. За мое съжаление (не бих употребил думата разочарование, тъй като откровено казано имах някои не дотам розови предположения), броят на отзовалите се колеги досега не е особено голям. Благодаря на всички, които се постараха да направят каквото могат и снимковият материал за статията да бъде на ниво. Благодаря и още веднъж на хората, отговорни за организацията на чудесния събор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми на скайпа не отговаряш!

Я глей как отговарям smile115

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Текстът е готов, утре предстои материалът да бъде окончателно оформен. Благодаря на малкото на брой отзовали се колеги със снимков материал.

Надявам се в началото на юни да останете доволни от видяното и прочетеното. За пореден и последен път обаче искам да изразя неразбиране към обстоятелството, че отново наблюдавам явлението как много хора демонстрират загриженост и въодушевление от нещо, към което отказват да бъдат съпричастни в последствие - жалко. Доста колеги се хвалиха с фотографските си постижения на този събор, но не отделиха десет минути, за да подберат няколко снимки и да ми ги изпратят - съжалявам, но няма как да скачам от радост по този повод. Както гласи един култов лаф - едно е да искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто е да го направиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички снимки които съм правил са качени още деня в който се върнах от събора в интернет. Изрично съм казал, че който иска да си ги смъква няма никакви проблеми - именно затова съм ги и качил с оригиналните им размери - 12 мегапиксела. По добре някой който разбира повече и знае как трябва да изглежда една снимка за списание - да ги разгледа и да прецени коя става и коя не за побликуване (ако изобщо някоя става де). Именно затова не съм пращал снимки - всичко е качено вече в интернет и е свободно за копиране и взимане....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Материалът е готов, мисля че се получи по-добре от миналата година smile001 smile152

Очаква се списанието да излезе в края на първата седмица на юни smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някое шпионско превю няма ли?! Като за нас така?!? smile001

Иска ми се, но ще спазя фирмената политика и няма да пускам части от статия или цял материал преди излизането на броя от печат smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така, така, нека има напрежение :) Пък и трябва да се купува списанието все пак ;)

 

Нищо не разбираш, то само ще стимулира продажбата на списанието... smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре живот и здраве списанието тръгва към разпространителската мрежа! smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.