Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Клубен футбол


dude_BG

Recommended Posts

Колеги, обръщам се към софиянци (щото живея и бачкам в столицата), случайно да има навитаци за футболче през седмицата? Да сформираме два отбора и да търсим терен, сега за лятото?!?!?! Пък ако има мераклии за повече от два отбора, ще си праим мини турнирче!

 

П.С. Ако има някаква подобна тема, извинявайте - не съм видял.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мога да си уцеля краката, така че не ставам за футбол... Но пък да ви надъхам още малко - има си цял Турнир на Форумите, или както там се казва - различни форуми си сформират отбори и се изправят едни срещу други на терена. Например Лада форума срещу форума на IT специалистите.

Играта е сериозна - има си купи, спонсори, ала-бала...

 

smile092 топката е във вас, както се казва..

 

 

пп - Ако никой друг няма инфо за тоя турнир, ще поразпитам един вътрешен човек и ще кажа подробности...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IT Лига

 

http://topsport.ibox.bg/news/id_217170671

 

Ако искате повече инфо кажете. Във фирмата нещо се бяха хванали и играеха ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и да не играем в някви турнири - дайте да се съберем да се раздвижим! Да се преброим колко сме навитите, тука в тая тема и да потърсим игрище. Има ли предпочитания да сме на платен затворен и осветен терен или става да играем на отворен стадион някъде?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз играя вторник в зала Чавдар от 19.00ч. ,сряда на Академик от 20.00ч.,ако искате ще питам дали има свободни часове ,ама в залата вече е тъпо,не се диша.

Идеята не е лоша ,ама малко не ми се вярва да се реализира.(може и да греша де) :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам, на стадион Раковски може да се влиза свободно smile035 . Ако искате, да пробваме другата седмица? Който е навит, да казва, за да видим колко човека се събираме. До Понеделник все ще се уговорим. Мисля, че 18:30 е удобен час за всични работещи?

 

Идеята не е лоша ,ама малко не ми се вярва да се реализира.(може и да греша де) :smt030

 

Еми аз все търся да ритам с някого, но всички приятели са супер мързели, та реших да подпитам тука колегите с надеждата да има ентусиасти - като мен. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си цъкам редовно- от около 10 години - понеделник,сряда и петък- много сме сериозни....до тази година.

 

Много ги биехме и се изпокарахме........ сега затишие :).

 

За щастие има турнир,където аз и моите съотборници ( ПРИЯТЕЛИ) бродираме :) (4ма от отбора ни са над 100кг)

 

http://www.izida.bg/turnir_09_soccer.htm

 

smile117 Искаме да вземем купата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, супер, ама си чак в Добрич! Аз питам за софиянци smile159 .

 

Айде бе хора, не ви ли се рита?!?!?!?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам за сега сме 5 човека! Май повечето smile159 и smile092 вместо да smile117 Хахахахаха! Трябват ни още поне 5 зарибени!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам, на стадион Раковски може да се влиза свободно smile035 . Ако искате, да пробваме другата седмица? Който е навит, да казва, за да видим колко човека се събираме. До Понеделник все ще се уговорим. Мисля, че 18:30 е удобен час за всични работещи?

 

Идеята не е лоша ,ама малко не ми се вярва да се реализира.(може и да греша де) :smt030

 

Еми аз все търся да ритам с някого, но всички приятели са супер мързели, та реших да подпитам тука колегите с надеждата да има ентусиасти - като мен. smile159

 

Ако имаш предвид асфалтовото игрище на Раковски,то не става [-X ,много е неравно и изровено.

Виж на сгурията става.........,ама ставаш на прасе... :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и на тревата съм влизал и е винаги отворено, иначе може и на сгурията. На асфалта си е гърч уе, ше падне някой, ше се изкърти - кървища, рани, черва, таквиз ми ти работи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и на тревата съм влизал и е винаги отворено, иначе може и на сгурията. На асфалта си е гърч уе, ше падне някой, ше се изкърти - кървища, рани, черва, таквиз ми ти работи!

 

На тревата не пускат,понеже всеки ден тренират децата на Уефски :mrgreen:

Иначе през ден ходим там да тичаме с жената и дъщерята по пистата на стадиона,та затова съм запознат.Жалко,че вече не ставам за футбол,преди три години скъсах странична връзка на коляното по време на мач ](*,) ,та минах на тичане и тенис на корт,ама без много зор да си давам. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ще ги разритаме малките увскарчета smile168 smile091 smile048 Майтап! Може и другаде да ходим, само да се съберем!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на системата 1 атака - вратар...smile049 ...Че тежи шкембето.Последния път играхме на 4 километър(червено знаме ли как се казваше) на трева много доволни бяхме от игрището и е свободен входа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ритам в зала "Христо Ботев", по 6 души отбор е идеално, 40 лв на час e, но за студенти, иначе май е по-скъпо. В НСА може да се рита безплатно на някои игрища, но пък почти винаги има много хора и трябва да се чака :-k

Иначе за където и да се разберем съм навит, важното е да се съберем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С бързия влак ставаме 6 smile126 ! Трябват още smile117 smile035 smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.