Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Задни лагери за 130/Рапид


pesho91

Recommended Posts

До колкото знам задните лагери на 130 ката на сухото окачаване са по два лагера 2 306 и 6 205 инетресуваме дали найстина са такива и дали се пълнят леглата с грес

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номерата на лагерите са точно тези . Мисля, че е добре щом е разглобен целия възел да се сменят лагерите / аз като зе заема с окачването ще ги сменя, за да не ми се налага на по-късен етап да го отварям пак! /

А както е написал Миро външните са като на Естел- мокри полуоски и при сглобяването се пълни яко с грес . Има дори вариант/ при желание/ да се навие една гресьорка на кожуха на вала м/у 2-та лагера и от там да се гресира след време.

012245533.jpg

012245532.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

лагерите са капсоловани няма смисал да ги отваряш те вштре си имат достатачно грес

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.