Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Класика и красота, по пътя !


mery_jery

Recommended Posts

С разрешение от собствениците направих няколко снимки ! Страхотен автомобил ! Какво ли разбирам аз....но е много красив ! Ретро Bentley !

post-3794-138453088585_thumb.jpg

post-3794-138453088591_thumb.jpg

post-3794-138453088595_thumb.jpg

post-3794-138453088607_thumb.jpg

post-3794-138453088618_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимата видях и аз едно такова. Толкова е красиво наживо. Хората вътре бяха с едни дебели шуби и ръкавици, явно нямаха парно smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, както се казва някои хора са си надвили над масрафа... хубавото е обаче, че има все повече такива с вкус, а не както преди само разни мутри, дето не знаят за други марки освен Мерцедес, БМВ, Порше и Ферари и то само последните им модели. Още по-хубаво е, че тези хора споделят и с нас красотата, която са си позволили да притежават, като я показват по ретро паради, ралита и т.н...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ме извините, но явно моите разбирания са други. Аз на това "красиво" не мога да му кажа. Имам едно колело балканче и веднъж след оффроуд се прибрах със сксана рамка :mrgreen: (после го заварих естествено :) )и пак изглеждаше по-красиво от тоя кютюк... smile091

Не се сърдете лично мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми всеки с вкусът си,навремето това е било премиум клас лимузина,която не всеки е можел да си позволи,а и мисля ,че с времето не са се променили нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми всеки с вкусът си,навремето това е било премиум клас лимузина,която не всеки е можел да си позволи,а и мисля ,че с времето не са се променили нещата.

:smt017 Малка поправка - една идейка повече от "премиум лимузина" :mrgreen:. Ако трябва да се даде дефиниция на "съвъшенство на колела", то това са по-старите(всъщност, почти всички, не само по-старите :-k ) модели на Бентли и Ролс Ройс smile126.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ме извините, но явно моите разбирания са други. Аз на това "красиво" не мога да му кажа. Имам едно колело балканче и веднъж след оффроуд се прибрах със сксана рамка :mrgreen: (после го заварих естествено :) )и пак изглеждаше по-красиво от тоя кютюк... smile091

Не се сърдете лично мнение.

 

Колега, това на снимките е изключително красив автомобил.

Странен вкус имаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ме извините, но явно моите разбирания са други. Аз на това "красиво" не мога да му кажа. Имам едно колело балканче и веднъж след оффроуд се прибрах със сксана рамка :mrgreen: (после го заварих естествено :) )и пак изглеждаше по-красиво от тоя кютюк... smile091

Не се сърдете лично мнение.

 

Колега, това на снимките е изключително красив автомобил.

Странен вкус имаш.

:smt017

ИЗЯЩЕСТВО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се включа и аз. Ето това снимах една вечер, докато си пиехме бирата с колегите модератори.Колата е на 40к км, 1965 г. и е все още с оригиналните си гуми. Има свидетели да го потвърдят.post-1730-138453089135_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва за гумите не мога да го повярвам! :o

Споменах за свидетелите - vasilisa, Боби Доктора, Skoda 105 RS, b0n3v

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички показани автомобили са умопомрачителни smile126 .

Защо мислите предложих в онази другата тема клубния автомобил да е ретро :!: - това би правило много по-силно впечатление от някоя раздута бегачка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва за гумите не мога да го повярвам! :o

Споменах за свидетелите - vasilisa, Боби Доктора, Skoda 105 RS, b0n3v

Бях там, видях го и аз , наистина е уникален Мохера ;) Ако не се лъжа човека живее в Младост 4, гледах го всеки ден пред блока.Преди да си прибере колата я измива и подсушава а после си я вдига на трупчета така ,че да не му опират гумите в земята...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво момчета...мерси че споделихте снимките с нас....много ме кефят тия ретро коли.....

Бат Сами (bega4kata) и предполагам Бисер ( biser.or ) много Ви благодаря за снимките...определено се наслаждава човек на такива гледки ! smile161 smile162

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един доста рядък и красив екземпляр.

 

bega4kata,черната ВОЛГА си пропуснал да ни я покажеш. Лично аз много и се възхищавам. smile159 smile159

post-1033-138453089257_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mery_jery- :smt017 smile027 ценителка на красивото си ти

biser.or-еми нали вече няколко пъти съм я показвал...да не досаждам

post-2454-138453089259_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bega4kata,знам че няколко пъти си я показвал, но нещо не мога да открия оназ тема ](*,)

Хайде покажи я отново ..пък ще черпя smile159

Обещавам пред публика :mrgreen:

 

mery_jery, ти виждала ли си въпросната волга?

Хайде извинявайте ако досаждам ,но на мен ретро автомобилите са ми голяма слабост и много се възхищавам на тази тема.

 

Вижте братята руснаци какви идеи са имали.

post-1033-138453089265_thumb.jpg

post-1033-138453089269_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

mery_jery, ти виждала ли си въпросната волга?

Хайде извинявайте ако досаждам ,но на мен ретро автомобилите са ми голяма слабост и много се възхищавам на тази тема.

 

Не съм я виждала :!: :!: :!: Ама и аз съм от скоро тук и не съм успяла да прочета и прегледам всички теми :smt034

Хайде Бат Сами....покажи я пак за да я видя и аз, И МНОГО БЛАГОДАРЯ ЗА КОМПЛИМЕНТА ! Като я видях и не се сдържах...хукнах към колата...и ...те така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо общо между сливенското Булгаралпинче и единствената по рода си Кака Пена на Дончо ;) И двете са оцветени (боядисани звучи грубо) от един същ художник :D smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо общо между сливенското Булгаралпинче и единствената по рода си Кака Пена на Дончо ;) И двете са оцветени (боядисани звучи грубо) от един същ художник :D smile027

Каквото и да значи това ! :-k :-k :-k

Покажете за мен непросветената ! :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.