Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

има ли колеги бивши или настоящи спортисти


Recommended Posts

5год. тренирах футбол в школата на ЦСКА.Първо на стадион Септември в Красна поляна,след това на Червено Знаме на 4-ти км.Два пъти бяхме шампиони на юноши младша възраст в първенството на София.Това от 1981 до 1985год.Тогава в старшата възраст бяха Емо Костадинов,Любо Пенев,Пепи Витанов и други, играли във великия отбор на ЦСКА няколко години по-късно. smile035 След малко прекъсване от 2,3год. поднових кариерата си, като футболист на Фаворит-с.Кривина в софийската аматьорска лига до 1991год.,без класиране на призови места,но пък се научих да пия алкохол,покрай задължителните банкети след всеки мач,необходими за сплотяването на отбора. :smt030 Така приключи кариерата ми на организиран футболист,от тогава съм в любителския футбол с приятели. smile027

 

Поздрави! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5год. тренирах футбол в школата на ЦСКА.Първо на стадион Септември в Красна поляна,след това на Червено Знаме на 4-ти км.Два пъти бяхме шампиони на юноши младша възраст в първенството на София.Това от 1981 до 1985год.Тогава в старшата възраст бяха Емо Костадинов,Любо Пенев,Пепи Витанов и други, играли във великия отбор на ЦСКА няколко години по-късно. smile035 След малко прекъсване от 2,3год. поднових кариерата си, като футболист на Фаворит-с.Кривина в софийската аматьорска лига до 1991год.,без класиране на призови места,но пък се научих да пия алкохол,покрай задължителните банкети след всеки мач,необходими за сплотяването на отбора. :smt030 Така приключи кариерата ми на организиран футболист,от тогава съм в любителския футбол с приятели. smile027

 

Поздрави! smile159

Чудя се, как още не си се включил в тази тема - viewtopic.php?f=1&t=14111 smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5год. тренирах футбол в школата на ЦСКА.Първо на стадион Септември в Красна поляна,след това на Червено Знаме на 4-ти км.Два пъти бяхме шампиони на юноши младша възраст в първенството на София.Това от 1981 до 1985год.Тогава в старшата възраст бяха Емо Костадинов,Любо Пенев,Пепи Витанов и други, играли във великия отбор на ЦСКА няколко години по-късно. smile035 След малко прекъсване от 2,3год. поднових кариерата си, като футболист на Фаворит-с.Кривина в софийската аматьорска лига до 1991год.,без класиране на призови места,но пък се научих да пия алкохол,покрай задължителните банкети след всеки мач,необходими за сплотяването на отбора. :smt030 Така приключи кариерата ми на организиран футболист,от тогава съм в любителския футбол с приятели. smile027

 

Поздрави! smile159

Чудя се, как още не си се включил в тази тема - http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?f=1&t=14111 smile169

 

 

То и на Соколския се опитахме,последния ден да поразцъкаме с Васко(Vasilisa),ама никой не се включи...... smile175 ....,няма футболисти в тоя форум....... smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ядене , пиене на бири и домашни ракий съм доста добър smile001 (поне така казват хората) :lol::lol::lol::lol::lol: Който иска да ме пробва да заповяда smile153 smile153 Ами...спортувам бе. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По спИртните дисциплини май всички сме шампиони :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.