Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

има ли колеги бивши или настоящи спортисти


Recommended Posts

От доста време си мисля за такава тема,даже не знам дали тука е мястото,та интересува ме имали колеги или колежки занимавали се активно със някъкъв вид спорт.Като казвам активно имам в предвид медалисти от национални,балкански,европеиски и световни първенства.Ако има такива,нека да споделят с къкъв спорт са се занимавали и какви постижения са има ли.

Като за начало аз ще се представя:

12г. тренирах лека атлетика в Варна,завършил съм спортното училище в града,после и спортна рота в София в ''Славия"-89-91г.

Състезавал съм се в дисциплини 400м. 800м.1500м. и кросове -така наричаните ''шишарки" smile117

Медалист съм от национални първенства и няколко международни турнира(средна соц.класа)-по мое време участвахме само в соц.лагера.Сега потичвам от време на време да подържам тяло и килограми.Не съжалявам че съм се занимавал със спорт.Децата ми също сега се занимават със спорт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Медалист съм от национални първенства и няколко международни турнира(средна соц.класа)-по мое време участвахме само в соц.лагера.
и аз

13г.Плуване в спортното

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Медалист съм от национални първенства и няколко международни турнира(средна соц.класа)-по мое време участвахме само в соц.лагера.
и аз

13г.Плуване в спортното

Ох шамандуро,ще те скъсам на всичко без бътерфлай! smile001 smile092
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мооооля :?: :?: :?: :?:

подарявам ти Шкодата ако някой от форума ме бие на плуване

Много ще ми станат!Пък и тя твойта много пуши! ;) smile092
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олеее тука стана интересно,айде ако Valdo спечели аз дае взема шкодичката ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мооооля :?: :?: :?: :?:

подарявам ти Шкодата ако някой от форума ме бие на плуване

я кажи времена :lol::lol: че ми се кара нещо лачено smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък от днес ще почна да тренирам! Сами готви се :lol:

 

Тренирал съм към 3 години Карате До- кафяв колан 1ви дан. В ТУ спортувах гребане и плуване. Аматьор колоездач и скьор.

Любимото ми е: гребане с лъжица в паница smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опс дановете бяха след черния. Кафевия колан имаше 3 изпита до черен... Отдавна беше :oops:

Ако знаеш опресни ми знанията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, адаш, значи няма да смея да се заяждам с теб :mrgreen: аз за 5 г. /в Будокан при сен-сей Читаков/ стигнах до син пояс 4-то или 5-то кю, ако не ме лъже паметта /дановете са само при черните колани/, за по-нататък просто нямах физически данни - старичък бях вече да се разтягам достатъчно за по-високите техники с крака :)

Преди това още като ученик тренирах в ЦСКА бърза стрелба с малокалибрен пистолет. Аматьорски играех и тенис на маса - та ако има навитаци от Сф да направим турнирче да си припомним младините ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 години тенис на маса (3-ти в републиканско за юноши младша възраст - 1984г.)

2 години биатлон - без отличия :mrgreen: , всъщност отличието дойде в казармата... след 10 години, като повалих 3-те картечни разчета с по една двойна стрелба - 3 дни домашен отпуск

 

П.С. Сами, аз пък ще те скъсам на "дънерфлай" smile001 :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 години тенис на маса (3-ти в републиканско за юноши младша възраст - 1984г.)

 

Догодина на Сокола да донесеш една маса - ще стане инересно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Догодина на Сокола да донесеш една маса - ще стане инересно ;)

 

Да, ако я наредим с ракии :lol::lol::lol:

 

Ракиите накрая - за който падне, да си удави мъката smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я признай ти каква степен си, да знаем колко човека трябват евентуално да те набием догодина на събора? :lol: smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз съм скромен човек и няма да кажа!

П>С>Вие пък за кво ще ме биете!Такова добро момче съм! smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз съм скромен човек и няма да кажа!

П>С>Вие пък за кво ще ме биете!Такова добро момче съм! smile048

 

E как за какво? Само за спорта, разбира се... пък и добрите момчета винаги ги бият лошите батковци :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле лош батко що не каза че си каратека е,аз толко смело ти говора...smile049 Иначе по темата - 9 години баскетбол на армията съм тренирал и имам некви медали от републикански юнуши,иначе ако има навити за боулинг може да ги пробвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм потренирал карате-до :) 5-6 годинки :) малко републикански , зонални и повечко клубни състезания :) Едно трето на републиканско , едно 3-то на зона север , едно първо , две втори и едно трето по вътрешните състезания :) Вече не се занимавам усилено , но да блъскам по чувала ми е страст !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале голям сеир ше падне и с ракиите и с тениса на маса.

А по темата - колоездене едно известно време като ученик, ама без отличия. И откак отказах цигарите си мисля отново да го заФащам smile132 че малко сме извън нормата с килограмите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мооооля :?: :?: :?: :?:

подарявам ти Шкодата ако някой от форума ме бие на плуване

я кажи времена :lol::lol: че ми се кара нещо лачено smile152

100м. под минута ще ги направиш ли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.