Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Русе


Recommended Posts

Вчера и днес гледах Ралито .... страхотно беше. Тези дни ще отбера най хубавите снимки и ще ги кача в интернет....

 

Доживяхме Царски да не е най добрия и да няма най бързата кола....Жалко за Дунев обаче....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да на Царя /който е карач но надут/не му беше добре колата-работеше на мн.богата смес и прекъсваше във високите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) също като моята, ама аз имам съмнения и за неправилно зацепен ангренаж...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) също като моята, ама аз имам съмнения и за неправилно зацепен ангренаж...

smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам' ко да се праи, като моят сервизен екип се ръководеше от кварталния майстор, но след фиаското на Междене май ще има уволнения smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

царски никога не е можел да кара добре, просто е имал хубави коли. в русе това добре се видя отново...

а това е една лада, ударена от една друга лада, ударена от една друга...:

http://vbox7.com/play:dfb0e2ac

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.