Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Свети лампа за токсичност на отработените газове


PRESIAN

Recommended Posts

Свети лампа за токсичност на отработените газове(така го прочетох в руски сайт).Какво означава това?Какво да правя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е "check engine" и показва проблем с двигателя. Може да е от хиляди неща. Закачи я на VAG-COM и ще си изпее.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Записах си час в ЕТ-Варна и да видим какво ше излезе.Приятели ми преведоха от книжката значението на лампата-отработените газове не са в норма,вероятен проблем в инжекцията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готово!За 10 мин.работа.Казаха че се е била натрупала грешка.Дано сега всичко да е наред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От натрупани грешки лампата не свети. Свети когато проблема продължава да го има. Все пак дано имаш късмет и не светне повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да му се не види....Сега пък между 1000 и 2000 оборота колата реагира много мудно,след това се изстрелва.Дори има леки прекъсвания и вибрации на място между 1000 и 2000 об.Ще сменя свещите и филтрите(горивен и въздушен)и ако тогава не се оправи пак ще ходя.Но гадовете след като ми върнаха колата и казаха че е изчистена грешката,казаха че колата е наред.Явно нищо друго не са гледали.Между другото къде във Варна да намеря свещи NGK?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да му се не види....Сега пък между 1000 и 2000 оборота колата реагира много мудно,след това се изстрелва.Дори има леки прекъсвания и вибрации на място между 1000 и 2000 об.Ще сменя свещите и филтрите(горивен и въздушен)и ако тогава не се оправи пак ще ходя.Но гадовете след като ми върнаха колата и казаха че е изчистена грешката,казаха че колата е наред.Явно нищо друго не са гледали.Между другото къде във Варна да намеря свещи NGK?

ела при мен да я погледнем,щом си от Варна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

колата е дизел или бензин...???

прилича ми на лампата за ДПФ филтъра на дизелите..

или поне симптомите са такива кагато филтъра е запълнен... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бензинка е.Става въпрос за Чек пойнта.Още не се е намерил майстор който да отстрани проблема.Натрупва 2 грешки:твърде бедна и теърде богата смес!?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, само не казвай, че имаш газово smile168 ...

100%

сондата смени ли?

помпата как държи налягане?

разходомера?може да не записва грешки точно в него,но какви стойности дава при ускорение?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бегачка,нали идвах 2 пъти при теб.Сивото комби с Врачанска регистрация.

Колега, само не казвай, че имаш газово
Сложих,но това го правеше още преди да сложа газовия инжекцион.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бегачка,нали идвах 2 пъти при теб.Сивото комби с Врачанска регистрация.
Колега, само не казвай, че имаш газово
Сложих,но това го правеше още преди да сложа газовия инжекцион.

да бе,ама не помня направи ли това което ти казах...не се обади повече???

давай на лични ако искаш

не сме я закачали динамично да я видим -стойностите на дебитомера например какви са

тя имаше май друг проблем-с паленето сутрин нещо????не това!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен на кадет 1.3 моно (с газ) си светка така откакто го помня и в ЗДП описанието на този знак е автодиагностика на двигател, но проблеми по двигателя мисля че няма... :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.