Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Защо не срещам друга такава броня


villi78

Recommended Posts

Eee,колега не може да ме убедиш,че колата е дошла със спортен пакет,без да е поръчан от теб
струва към 2 бона повече нали ;)

нещо ни стяга :^o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eee,колега не може да ме убедиш,че колата е дошла със спортен пакет,без да е поръчан от теб
струва към 2 бона повече нали ;)

нещо ни стяга :^o

В момента не мога да кажа точна цифра,но цената си е доста сериозна,особенно ако е пълният спортен пакет който по спомен е-предна и задна броня,спойлер на багажника и накрайник на а-ха(може и да изпускам нещо).Аз лично подобен подарък в Еуратек не съм виздал ;) ,макар че не е лошо като идея smile159 .
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eee,колега не може да ме убедиш,че колата е дошла със спортен пакет,без да е поръчан от теб
струва към 2 бона повече нали ;)

нещо ни стяга :^o

В момента не мога да кажа точна цифра,но цената си е доста сериозна,особенно ако е пълният спортен пакет който по спомен е-предна и задна броня,спойлер на багажника и накрайник на а-ха(може и да изпускам нещо).Аз лично подобен подарък в Еуратек не съм виздал ;) ,макар че не е лошо като идея smile159 .

3000

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи моята е купувана от чужбина, това което забелязвам спортния пакет включва: предна броня, задна, заден спойлер, спортно окачване, 17" джанти, 3 спицов кожен волан, кожена ръчна спирачка, над страничните лайсни надпис спорт, както и на праговете на предните врати. Може и нещо друго да има ... .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eee,колега не може да ме убедиш,че колата е дошла със спортен пакет,без да е поръчан от теб
струва към 2 бона повече нали ;)

нещо ни стяга :^o

В момента не мога да кажа точна цифра,но цената си е доста сериозна,особенно ако е пълният спортен пакет който по спомен е-предна и задна броня,спойлер на багажника и накрайник на а-ха(може и да изпускам нещо).Аз лично подобен подарък в Еуратек не съм виздал ;) ,макар че не е лошо като идея smile159 .

3000

Значи грешката е моя ,за плащане КЕШ имам подарък от ЕТ климатроник и специална линия(сигурно е това),гледам че и рамките на вратите са черни не с цвета на купето

post-2017-138453089539_thumb.jpg

post-2017-138453089543_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее,по дребна снимка що не сложи?Как да видим надписа???И аз я платих в кеш,ама нищо не ми подариха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее,по дребна снимка що не сложи?Как да видим надписа???И аз я платих в кеш,ама нищо не ми подариха

Ами не мога да кача по едра,не ми позволява сайта и като им намаля резолюцията това става :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва така си дойде,емблемка на другите гледам пише klasic mpi например,всички имат там такава някаква емблемка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.