Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Защо не срещам друга такава броня


villi78

Recommended Posts

Отскоро се загледах в предната мроня на Окито,започнах да се вглеждам в другите,но такава не срещам,дори и в Чехия където всяка 3та кола е Октавия smile049

post-2017-138453088371_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги коментарите :D

 

http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?f=46&t=10247

 

И на мен ми беше интересна тази броня - ти колата от ЕТ ли си взел?

 

Да си доплащал за спортен пакет?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги коментарите :D

 

http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?f=46&t=10247

 

И на мен ми беше интересна тази броня - ти колата от ЕТ ли си взел?

 

Да си доплащал за спортен пакет?

Да от ЕТ,спортния пакет дойде изненадващо,навсякаде пише СПОРТ,и те се чудеха тогава smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я пак уточни моля - колата от ЕТ - ясно.

 

Обаче за спортния пакет - плащал ли си допълнително? Или е останало като подарък?

 

Освен предната броня нещо друго по-различно от нашите има ли? Спойлер отзад?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я пак уточни моля - колата от ЕТ - ясно.

 

Обаче за спортния пакет - плащал ли си допълнително? Или е останало като подарък?

 

Освен предната броня нещо друго по-различно от нашите има ли? Спойлер отзад?

Не е доплащано,даже никой не ми беше казал че така ще доиде колата,а и не бях питал.Мисля че само това са разликите

post-2017-138453088634_thumb.jpg

post-2017-138453088635_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмммммммм, като поръчвахме Октавията питах за тия брони, казаха ми, че не се монтират в завода, а в ЕТ, след пристигането на колата и това беше основната причина да се откажа. В този кнтекст ми е странно как така твоята е пристигнала така, но пък лайсните си изглеждат фабрични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С три думи - много хубаво изглежда.

 

Супер подарък са ти спретнали от ЕТ.

 

Пък и вече толкова километри е изминал този спортист ;)

 

Направи си една снимка като Октавиана на bega4kata и си я сложи на аватара или подписа да ни радваш smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като поръчвахме Октавията питах за тия брони, казаха ми, че не се монтират в завода, а в ЕТ, след пристигането на колата и това беше основната причина да се откажа
и аз за това се отказах,като си помислих че и вероятно тука ще се боядисват...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмммммммм, като поръчвахме Октавията питах за тия брони, казаха ми, че не се монтират в завода, а в ЕТ, след пристигането на колата и това беше основната причина да се откажа. В този кнтекст ми е странно как така твоята е пристигнала така, но пък лайсните си изглеждат фабрични.

Незнам какво монтират в ЕТ но тая така си дойде,а тези в ЕТ поне 5 пъти ги питах за гумите с какви ще дойде и все казваха че не знаят но ме уверяваха,че щели да бъдат хубави,не зависело от тях обаче.И колата взе че дойде с Matador,и може би са ми турили другото за компенсация smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Варна има 2 близначета на твоята, пак сиви дори. На едната отзад на плочката под надписа Octavia даже пише "Sport TDI"...

 

Resize_of_Photo-0308.jpg

 

Resize_of_Photo-0307.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На едната отзад на плочката под надписа Octavia даже пише "Sport TDI"...

Обаче спорт е с фолио написано:smt018 От Виница е.Често ходи и в Мола.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Варна има 2 близначета на твоята, пак сиви дори. На едната отзад на плочката под надписа Octavia даже пише "Sport TDI"...

 

Resize_of_Photo-0308.jpg

 

Resize_of_Photo-0307.jpg

Ами да,когато я получавах,бяха 3 еднакви 2те заминаха За Варна и на моята пише Sport TDI,сигурно са те smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На едната отзад на плочката под надписа Octavia даже пише "Sport TDI"...

Обаче спорт е с фолио написано:smt018 От Виница е.Често ходи и в Мола.

 

От ЕТ ли са поръчвали лепенка "Спорт" и за 3те 8) ...

 

Villi78, твоето спорт (на плочката отзад) с фолио ли е, че на варненските много истинско си ми изглежда :roll: ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На едната отзад на плочката под надписа Octavia даже пише "Sport TDI"...

Обаче спорт е с фолио написано:smt018 От Виница е.Често ходи и в Мола.

 

От ЕТ ли са поръчвали лепенка "Спорт" и за 3те 8) ...

 

Villi78, твоето спорт (на плочката отзад) с фолио ли е, че на варненските много истинско си ми изглежда :roll: ...

Не е с фолио гравирана е предполагам техните са същите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е с фолио гравирана е предполагам техните са същите

 

:smt017

Я снимай от близо,че на варненската съм го пипал и е с фолио 99% :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмммммммм, като поръчвахме Октавията питах за тия брони, казаха ми, че не се монтират в завода, а в ЕТ, след пристигането на колата и това беше основната причина да се откажа. В този кнтекст ми е странно как така твоята е пристигнала така, но пък лайсните си изглеждат фабрични.

Незнам какво монтират в ЕТ но тая така си дойде,а тези в ЕТ поне 5 пъти ги питах за гумите с какви ще дойде и все казваха че не знаят но ме уверяваха,че щели да бъдат хубави,не зависело от тях обаче.И колата взе че дойде с Matador,и може би са ми турили другото за компенсация smile150

Eee,колега не може да ме убедиш,че колата е дошла със спортен пакет,без да е поръчан от теб или съм разбрал грешно?А относно гумите от 15-ка на горе винаги идват с хубави гуми,при теб явно е станало някакво изключение :-k

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.