Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вътрешно каре Octavia 2.0TDI=VW Transporter


villi78

Recommended Posts

Изпреварвам си аз предималко един дето ми се помотква,ама с мръсна газ и хоп,нещо изхрущя,давам газ колата не мърда.Ясно каре.Поглеждам дясно вътрешно.Ха сега де неделя е.Пък без кола зор.Разглабям набързо полуоската свалям карето.Попара,съчми,сепаратори всичко помляно.Намирам един магазин за авточасти отворен,гледаме в каталога излиза карето,ама го нямат.Понеделник-150лв.Лошо.Викам даваи от VW да мерим.Хващам от Транспортера 1:1-80лв.Веднага монтаж.Вече сме в движение smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми към един концерн са :D

Aми аз за това мерих,просто споделям за да знае някой,ако му се наложи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпреварвам си аз предималко един дето ми се помотква,ама с мръсна газ и хоп,нещо изхрущя,давам газ колата не мърда.Ясно каре.Поглеждам дясно вътрешно.Ха сега де неделя е.Пък без кола зор.Разглабям набързо полуоската свалям карето.Попара,съчми,сепаратори всичко помляно.Намирам един магазин за авточасти отворен,гледаме в каталога излиза карето,ама го нямат.Понеделник-150лв.Лошо.Викам даваи от VW да мерим.Хващам от Транспортера 1:1-80лв.Веднага монтаж.Вече сме в движение smile152

:smt017

Забелязал съм, че при комбинация от включен ASR и мръсна газ и най-малката неравност се усеща като яма.

Май на сухо е по-добре да се кара без ASR... или пък по-внимателно с газта... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХУБАВО, АМА КАКВЕ Е ОКТАВИЯТА,КАКЪВ Е ТРАНСПОРТЕРА, КАЖИ НЕЩО ЗА МОДЕЛ И НА ДВЕТЕ

Транспортер до 99 така пишеше на кутията Октавията 2.0TDI

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво приятелю - че си си решил проблема.

 

Обаче как така ще се строши това каре колеги.

 

Колата гледам е нова... пък и като моята... на всеки му се налага да изпревари с повечко газ някой път...

 

Нещо се притесних :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво приятелю - че си си решил проблема.

 

Обаче как така ще се строши това каре колеги.

 

Колата гледам е нова... пък и като моята... на всеки му се налага да изпревари с повечко газ някой път...

 

Нещо се притесних :(

Ами как,строши се.Да 2006г е колата на 165000км е,дошло му времето :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се сетих за теб колега - беше пуснал една тема "Равносметката"...

 

Много полезна тема беше - поздравления пак. (Ако искаш можеш да я допълниш с ремонта на карето и ако нещо друго се е случвало...)

 

Поуспокоих се малко - дотук съм на 1/3 от твоите километри...

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се сетих за теб колега - беше пуснал една тема "Равносметката"...

 

Много полезна тема беше - поздравления пак. (Ако искаш можеш да я допълниш с ремонта на карето и ако нещо друго се е случвало...)

 

Поуспокоих се малко - дотук съм на 1/3 от твоите километри...

 

поздрави

Да моя беше,ще я допиша добре ме сети :arrow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

ох пак добре че си се разминал само с 80 лв за каре и 150 да бяха пак добре абе 500 да бяха иди-ела аз дадах 1200лв за вътрешно каре октавия 2000TDI автомат и го нямаше е БГ маико като ми казаха цената направо ми се приплака ама какво да правя стискам зъби и това е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се е скъсал външен маншон на карето и ... цената му е около 50 лв. :( май ще взимам неопренов за 15лв. нещо .. 50 лв. за един маншон.. ми се виждат много. Незная от какъв друг модел би станал маншона. И моята е О2 140 коня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.