Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Предни лагер-тампони макферсон на Октавианата


Recommended Posts

Трябва да се радваш , че пише Турция , щот може да пише Германия , па да са произведени в Китай ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То вече почти няма стока за широка употреба, дето да не е турска, китайска или нещо подобно smile011

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се радваш , че пише Турция , щот може да пише Германия , па да са произведени в Китай ;)

Да бе,аз не казвам че е лошо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица гледам една отверка в магазина. На нея беше гравирано Made in Japan. Погледнах етикета с цената - на него освен сумата, пишеше вносителя и ... "Произведено в Китай"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вижте какво производство са

 

и кво ...? тропат ли ? Щом си ги разглобил явно има няк'ъв дерт ???

 

п.п. лагер -тампон на т.н. селенови втулки ли казваме или те бяха лагер-маншони....

много нови думи се появиха еееей !!! :D smile159

п.п.п. Да не би да скърцат и при теб !!!??? smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Май ще има нови амортисьори Октавиана или поне на мен така ми мирише на нещо спортно smile071

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То май вече си има :roll: http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewt ... &start=270

http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewt ... &start=285

ново окачване сложих да

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.