Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Къде е adrian_m?


Recommended Posts

Някой знае ли какво става с колегата adrian_m?Не в влизал във форума от 22.02.2009!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лоши неща няма да мислим, значи или се е оженил или се е разсърдил на някой. При всички случаи да се обажда веднага :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По смътни мои спомени човекът се канеше да си купува МАЗДА :) , та да не би да се е прехвърлил в Мазда-форума !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново колеги. След дълго (и последно) отсъствие отново съм във форума. С изненада откривам че вече съм станал модератор във форума, макар и на тази тематика, мисля че това е важна част от заобикалящата ни действителност. Имам и един въпрос, който предпочитам да се превърнат не в анкета, а...
Съдейки по този му пост след последното забягване, може да е някъде в чужбина човека...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се е ядосал на някой който му е изтрил пост например, може и да е в чужбина (тогава значи се е ядосал на държавата)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Колеги,

 

Стига с това кой къде е! За добро или лошо форумът е място което не е задължително и всеки има право на лично пространство. Колегите, ако решат, ще кажат къде са и защо се губят!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и vasilisa къде е?

Васко времено няма възможност да посещава форума. Раздела му се гледа от мен и Пепи. Ако пускаш поста с идея, че нещо не ти допада и се е променило в Купувам/Продавам - сподели. Иначе подобни въпроси са по-скоро чесане на език (пръсти). В крайна сметка, за разлика от виртуалния, в реалния живот човек може да има куп причини за да спре времено или постояно да посещава даден сайт/форум...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С vasilisa си писах преди близо месец, така че не се е изгубил.

Юли - аз имам едно конструктивно предложение за Купува/Продава и може би сега е момента да кажа - да се направят малко подраздели, като се разделят автомобилните от неавтомобилните неща поне, голям хаос настъпва в момента в който се натрупат повече обяви.

Поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че си прав за натрупването и прегледността. Може да се направи:

Купувам

-всичко за автомобила;

-други

 

Продавам

-всичко за автомобила;

-други

 

Предложения?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и vasilisa къде е?

Васко времено няма възможност да посещава форума. Раздела му се гледа от мен и Пепи. Ако пускаш поста с идея, че нещо не ти допада и се е променило в Купувам/Продавам - сподели. Иначе подобни въпроси са по-скоро чесане на език (пръсти). В крайна сметка, за разлика от виртуалния, в реалния живот човек може да има куп причини за да спре времено или постояно да посещава даден сайт/форум...

no comment
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че си прав за натрупването и прегледността. Може да се направи:

Купувам

-всичко за автомобила;

-други

 

Продавам

-всичко за автомобила;

-други

 

Предложения?

 

Така е добре, другия вариант е:

Купувам

-всичко за автомобила;

-други

 

Продавам

-Цели автомобили;

-части за автомобили

-други

 

Така ще се избегне допълнителното питане - "абе колега колко искаш за левия габарит" и "колко искаш само за летите джанти", при положение, че продавача иска да продаде целия автомобил.

Това е.

 

Е оспамихме темата.. то пък една тема, adrian_m сигурно се изчервява в момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че си прав за натрупването и прегледността. Може да се направи:

Купувам

-всичко за автомобила;

-други

 

Продавам

-всичко за автомобила;

-други

 

Предложения?

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че си прав за натрупването и прегледността. Може да се направи:

Купувам

-всичко за автомобила;

-други

 

Продавам

-всичко за автомобила;

-други

 

Предложения?

 

Така е добре, другия вариант е:

Купувам

-всичко за автомобила;

-други

 

Продавам

-Цели автомобили;

-части за автомобили

-други

 

Така ще се избегне допълнителното питане - "абе колега колко искаш за левия габарит" и "колко искаш само за летите джанти", при положение, че продавача иска да продаде целия автомобил.

Това е.

 

Е оспамихме темата.. то пък една тема, adrian_m сигурно се изчервява в момента.

 

Да така вместо да ми отнеме 2 мин преглеждането на купувам продавам, ще ми отнеме 4. Понеже са адски мн обяви и трябва да се разделят това е тъпо.

 

По темата - не са само те които не пишат вече има и поне още 10 човека за които се сещам които не пишат просто някои си продадоха колите, други още не, но все пак не влизат. Примерно corropt Viktor_ PETYO vloo nqk^uv lud tsnako rado energy (Rado`Default) high octane SkodaRacingTeam-NIKOV kolev123 XC^^The_Devil^ Satan scorost otgorata ivo_radoev cacadu

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Примерно corropt Viktor_ PETYO vloo mimi.b tsnako rado energy (Rado`Default) high octane SkodaRacingTeam-NIKOV kolev123 XC^^The_Devil^ Satan scorost otgorata ivo_radoev Lipi cacadu
...Модератор tyny (а го засичам чат пат в тунела от Люлин), Модератор Владо, joeless (въпреки че и двамата бяха на НИМ в неделя), hamsia и т.н.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-нагоре някой, май беше Юли, е написал, че форума съвсем не е задължително място за писане - много хора си имат достатъчно грижи, работа или проблеми, за да не им остава време или желание за форуми. В тоя ред на мисли - за какво ги правите тия списъци с непишещи? Сори, ама наистина не разбирам smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То стана като сапунен сериал,дай всички да го гледаме!

Когато ми е интересно,имам време и настроение,влизам и пиша,в друг случай,само чета мненията или не взимам отношение.Понякога не влизам във форума с дни,просто защото си имам ангажименти или съм на почивка.Има и по-важни неща в живота!

Така че,на който, както му е кеф!!! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
То и vasilisa къде е?

Тука съм приятелю,благодаря че си се сетил,ама имах малко грижи и бях помолил админите за почивка,сега нещата малко се понаместиха и пак съм на линия.Колата си е моя ,не съм я продавал а и нямам намерение -пак съм в играта. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.