Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия комби 6+1 и др. алтернативи


Recommended Posts

Ами Туарана не беше ли много зле технически? В Ауто Билд статията беше озаглавена "Сервизът беше моя втори дом" - много проблеми, само DSG-то се държало ок.
От половин година НЕ си купувам Ауто Билд. Моето лично мнение е, че това което пишат не е достатъчно обективно.

 

Засега Caddy Maxi като че ли най-отговаря на изискванията ми. Направо се изненадах колко МНОГО място остава в багажника дори при 3 реда седалки. smile126

 

volkswagen-vw-caddy-maxi-life-4.jpg

 

930248359.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Баща ми кара вече 110 000 км Форд S-Max с 2.0 ТДЦИ, 140 магарета. Има 7 доста добри места. На втори ред седалките са много удобни и с регулиране по дължина и наклон на облегалката, на трети ред седалките са за деца, но с малко свиване и възрастен може да се повози. Багажник - огромен. Сгъването и демонтирането на която и да е седалка става изключително бързо и лесно. Окачването е страхотно, все едно караш спортна лимузина с нисък център на тежестта. Спирачките са най-добрите в класа. Двигателят е комън рейл и е много безшумен, има и бензинки, но те харчат много. Баща ми е постигал разход от 6,3 л/100 км на дълъг път и с австрийска нафта smile048 . Има изключително много серийни екстри, които при други марки се доплащат. Като цена е на нивото на Супърба.

Знам, че всички ще оплюете Форд, но аз съм много доволен от качеството и комфорта; Форд не са това, което бяха!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.