Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов РЕКОРД !!! На ... максимална скорост ОКТАВИА II


Recommended Posts

абе ...правилата ... са за тези които могат да ги спазват :)

аз един път като возих един приятел, каза, че тази кола не е направена да върви с по-малко от 150км/ч ... и аз го слушам ... виждаше ми се надежден човека smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 85
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • unclejack

    20

  • bega4kata

    9

  • VALDO

    7

  • PRR

    5

Най-много писали в темата

абе ...правилата ... са за тези които могат да ги спазват :)

аз един път като возих един приятел, каза, че тази кола не е направена да върви с по-малко от 150км/ч ... и аз го слушам ... виждаше ми се надежден човека smile035

 

Чичо Джак,

 

Това което си написал изобщо не ти прави чест и е, меко казано, комплексарщина! Всеки ден минавам по околовръстното и знам какви са условията там. И така наречените от теб "олигофрени" карат с 90 не защото не могат да карат с повече, а защото акъла им пречи ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече - ДА НЕ МЕ ЧУЕ ДЯВОЛА, ама вземи се спри, че така май гониш варианта да си останем само с приятните спомени за теб и освен това да очерниш някое друго семейство.

П.С. Ако искаш място за проби - вземи се пусни по околовръстното БАВНО и излез на пътя за Сливница. Там поне са две ленти (без мантинела по средата - Господ да пази насрещните) и правите са дълги.

Абе - ти да не си станал тест-пилот в Алианц бе?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе ...правилата ... са за тези които могат да ги спазват :)

аз един път като возих един приятел, каза, че тази кола не е направена да върви с по-малко от 150км/ч ... и аз го слушам ... виждаше ми се надежден човека smile035

 

Чичо Джак,

 

Това което си написал изобщо не ти прави чест и е, меко казано, комплексарщина! Всеки ден минавам по околовръстното и знам какви са условията там. И така наречените от теб "олигофрени" карат с 90 не защото не могат да карат с повече, а защото акъла им пречи ....

 

абе май не разбрахте, ама всичко това става на 3-лентовия нов път по южната дъга на околовръста, между драгалевци и НИМ, през ноща ... имаше не повече от 3-4 коли общо в двете посоки, общо 6 ленти ... та проблема е не, че имаше риск или че застрашавам някой, ами че все имаше някой калъф да кара с 80 в крайна лява лента ...

споко, с акъла съм си , то през ноща на околовръста е по безопасно от през деня на магистралата, според мен поне ;) :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега издържах, но вече не се трае.

Нито съм модератор, нито администратор на тоя форум, още повече някакъв служител на КАТ или всякакви такива неща.

Но определено спадам към калъфите и олигофрените - някак си ми дойде в повече.

Не мога да разбера какво се опитваш да докажеш с тия постижения, но ти пожелавам в скоро време ако има как да ти пръснат задника в затвора или някъде другаде.

Дано както споменаха горе да не претрепеш някой от калъфите или олигофрените.

В други случаи бих казал нищо лично - тук напротив - много лично - нямам честа да те познавам и честно казано и не искам.

Немога да разбера как в темата за малоумника с 300 се правите на света вода ненапита, а тука половината му правите метани.

Малоумен народ пълен с кретени.

И последно - преди година някой каза как едва се разминал да претрепе 3 ма на толкова голямата и широка отсечка на околовръстното между Драгалевци и НИМ, и всичко се разминало, защото единия пешеходец носел чанта била и се видяла.

Та коментара беше - какво по-дяволите правят на Околовръстното в 12 през ноща.

Какъв ли би бил твоя коментар, като изключим калъфите и олигофрените.

Няма такава простотия и мегаломания - дано мъжките ви атрибути порасната до толкова, че да може сами да се обслужвате и белким си задоволите това его.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега издържах, но вече не се трае.

Нито съм модератор, нито администратор на тоя форум, още повече някакъв служител на КАТ или всякакви такива неща.

Но определено спадам към калъфите и олигофрените - някак си ми дойде в повече.

Не мога да разбера какво се опитваш да докажеш с тия постижения, но ти пожелавам в скоро време ако има как да ти пръснат задника в затвора или някъде другаде.

Дано както споменаха горе да не претрепеш някой от калъфите или олигофрените.

В други случаи бих казал нищо лично - тук напротив - много лично - нямам честа да те познавам и честно казано и не искам.

Немога да разбера как в темата за малоумника с 300 се правите на света вода ненапита, а тука половината му правите метани.

Малоумен народ пълен с кретени.

И последно - преди година някой каза как едва се разминал да претрепе 3 ма на толкова голямата и широка отсечка на околовръстното между Драгалевци и НИМ, и всичко се разминало, защото единия пешеходец носел чанта била и се видяла.

Та коментара беше - какво по-дяволите правят на Околовръстното в 12 през ноща.

Какъв ли би бил твоя коментар, като изключим калъфите и олигофрените.

Няма такава простотия и мегаломания - дано мъжките ви атрибути порасната до толкова, че да може сами да се обслужвате и белким си задоволите това его.

 

накратко ще кажа, че идеята е да се види максималнаа скорост при равни условия, само различна температура на въздуха :)

за останалото ... нямам думи smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чичо Джак, сори че ще го кажа, но карането с 200 по околовръстното на София е нечовешка простотия, а това да се хвалиш с нея - три пъти по-нечовешка простотия. Първо това е път в населено място, второ именно по околовръстното се случват повече безумно глупави ситуации, отколкото по който и да е друг път в или около София, трето това не е мястото за такива експерименти и четвърто твойта Октавия не е кола за скоростни рекорди. Направил си си експеримент, жив и здрави си, това е важното, но някак си ми е странно ако не разбираш че по този начин си опасен за себе си и околните. Не ти чета конско, реалист съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да ви кажа честно, ние не сме прави, защото ако искаме да караме с 3000 км/ч не мисля че трябва да го правим на улицата където е излязла някоя леля примерно да си купхи хляб и там да си остане. Наистина ние си викаме то нема никои, е да ама сложете си ръка на сърцето и кажете ако караме с 200 у сред нощ и някой пешеходец изскочи, дали нема го лежиме. Съвет от мен колега по-добре на некоя писта отколкото където и да биило сред невинни хора. Аз поне така си мисля и да ви кажа честно много внимавам къде и с колко се дуя. "Бързите ни коли могат да бъдат освен кеф и оръжия!!!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам си наясно колко много работи могат да се объркат при такива скорости.

Или акъла ти е толкова малко, или просто нямаш - не мога да предполагам

Но всеки ден по новините малоумниците оцелели след поредната простотия вадят оправдания много близки до твоите - температура, гуми, случайност малшанс.

Че и после обясняват колко добър човек бил.

Благодаря, толкова добър човек с такива добри намерения и толкова енергия да доказва физичните закони - пионер в новата физика, да се движи по улиците.

Въобще не ме интересува мнението ти за това което съм написал, а още повече оправдаването ти.

Ако зависеше от мене бих ти трил мененитя а отт ози тип на момента.

Преди 2 седмици бяхме на писта - да си изпитвал там - и наоколо има писти - изпитвай там - пребивай си се сам.

Недей да пречиш на хората с малоумното си поведение.

Може да се съберете с всички такива по акъл и его и да си карате - бих дал всичко да ви изнамерят и да ви направят специално място където да правите каквото искате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лъчо, нищо лично, ама за изпробване на максимална скорост си има затворени участъци, на които карат тестови пилоти. Ти нито ни тестови пилот, нито си карал на затворен участък - с две думи "подвига" ти е доста голяма простотия, комплексарщина или както искаш го наречи. Да не говорим, че пишейки тук, доста хора ще го прочетат и някои от тях, дето още не са пораснали на акъл, току виж решили да последват "светлия ти пример" :smt018.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още малко и ще превърнете Чичо Джак в Идола на рейсърите smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чичо Джак като е купувал колата май е объркал редовете от брошурата - тая дето му трябва е няколко реда по-нагоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чичо Джак, сори че ще го кажа, но карането с 200 по околовръстното на София е нечовешка простотия, а това да се хвалиш с нея - три пъти по-нечовешка простотия. Първо това е път в населено място, второ именно по околовръстното се случват повече безумно глупави ситуации, отколкото по който и да е друг път в или около София, трето това не е мястото за такива експерименти и четвърто твойта Октавия не е кола за скоростни рекорди. Направил си си експеримент, жив и здрави си, това е важното, но някак си ми е странно ако не разбираш че по този начин си опасен за себе си и околните. Не ти чета конско, реалист съм.

 

една човешка забележка , баси :)

няма повече, обещавам ...

 

п.п. по магистралата може ли ? ... като ходя пак до Пловдив??? :smt017

 

...

Може да се съберете с всички такива по акъл и его и да си карате - бих дал всичко да ви изнамерят и да ви направят специално място където да правите каквото искате...

 

ами хайде де, аз съм много навит дан аправят една ИСТИНСКА ПИСТА някаде в БГ, ама немаааа :( политиците гледат да крадат пари, не да правят нещо за благото на хората...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами хайде де, аз съм много навит дан аправят една ИСТИНСКА ПИСТА някаде в БГ, ама немаааа :( политиците гледат да крадат пари, не да правят нещо за благото на хората...

Пробвай на Софийското летище, май между 03:00 и 04:00 няма полети.

А и да има, винаги ще им избягаш smile001 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го познавам Чичо Джак и е готин пич.Много го наредихте.Айде стига.Обещавам другия път да му дърпам ушите,защото наистина не трябва да се кара в населено място ,че и извън с 200+. smile149

Тази седмица ходих на погребение на един приятел.Иван-Свата на 31г./почивай в мир приятелю/На погребението беше половин Варна,само млади хора,които го познаваха-състезатели,автомонтьори и работещи в големите автоморги момчета.Беше много известен в тези среди и много весел човек и луда глава на пътя.Карал с 200 на магистралата.Остави 3 дечица.Добре че не е убил други хора покрай своята безодговорност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мир на праха му, но точно за тези неща става въпрос. Трябва да мислим за последиците когато сме на пътя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ме тресне на пътя някой такъв -точно това ще ми кажеш - той е добро момче или има семейство или, че малшанса или, че стават грешки.

Това ли ще ми кажете.

Аз пък нямам приятели, за които да твърдя, че са луди глави на пътя и че им е все тая за роднините им и за приятелите им.

Нито се оправдавам, че нещо като няма и видиш ли те ми пречат и не ми го правят.

Ми и аз исках да стана пилот, но съм късоглед.

Е да взема да карам самолет ли, защото не ме приемат, а аз съм сигурно толкова добър пилот?!!

Толкова малоумие на едно място не вярвах, че и тука може да се получи, но явно никога не е късно.

По какво се различавате от всички други малоумници - по абсолютно нищо - даже и ви е на майтап.

Ваша си работа - аз не смятам да се идентифицирам с такива хора и винаги ще изразявам възмущението си от такива.

Най - малкото, че утре може да сте насреща срещу мене или някой мой роднина или приятел.

И не смятам да чакам момента да направите някой сакатлък и да обясняате колко добри хора сте - не благодаря.

И аз да си слагам стикер на тоя клуб дето утре вдругиден ще направите поредната изцепка и на да пише на колите ви същото дето имам и на моята.

Е не - няма намерение да участвам в такова начинание.

Самата бройка на посещение на тая тема е показателна за самото мислене.

По нищо не се различаваме от идиотията на всички , за които има толкова теми.

И твърдо съм решил да си махна стикера - не искам да бъда идентифициран с хора подиграващи се със живота на хората.

Вие явно не цените собствения си живот, а какво да говорим на този на другите!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

Hamsia,

 

Както забеляза от коментарите не всички са зад чичо Джак! Напротив, повечето от пишещите в темата са ПРОТИВ простотията да се тества по нормалните пътища. И въпреки че разбирам възмощението ти, не смятам, че е необходимо чак толкова да се вживяваме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hamsia, почваш много да пресилваш нещата. Принципно явно не четеш това което пише в 3 от тези 5 страници точно на тази тема. Аз както и всеки един от този форум може да започне да те обижда, но според мен няма смисъл. След като ти ни идентифицираш като идиоти с които не искаш да имаш нищо общо, не вярвам някой да му е станало приятно. Тук са хора които си помагат един на друг и се съветват. Никой с нищо не те задължава. Щом "не съвпадаме с мирогледа ти" можеда си обираш крушите тихо и спокойно вместо да обиждаш излишно хората. Незнам за другите колеги, но лично аз се чувствам супер тъпо да говориш така за нас хората от форума!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR, няма намерение да влизам в спорове кой кого и защо и как.

Изразил съм мнението си и пак ще кажа - бройката на прегледа на темата го доказва.

А колкото кои са против - бих казал че повечето го подкрепят и насърчават това начинание - явно не ги разбирам нещата.

PSYHO, дали пресилвам или не - всеки преценява сам за себи си - това си е твое мнение - аз ценя живота и може би затова пресилвам.

Ако си се обидил от написаното от мен - ми да ти кажа не ме интересува - обиждай се колкото искаш, щом смяташ, че съм те обидил - всичко което съм написал в тази тема е единствено и само против всичко написано в тази тема.

Това, че ти се идентифицираш с тези постъпки - си е лично твой проблем.

И ако това разбираш под помагане - не благодаря - може би ще се вслушам в съвета ти.

Интересно как бихте реагирали ако някой новинарски сайт пусне темичката със рекордите от тука.

Мен лично няма да ми е приятно да се размотавам със стикера.

Или карай - да го обърнем на майтап - нали сме живи и здрави.

Еми няма проблем -, но не и аз.

Както искате го наричайте - преувеличаване или вживяване или пресилване.

Нищо лошо към марката или идеята за клуба!!!

Боли ме шнура, че някой се бил чувствал тъпо.

И аз се чувствам тъпо като тръгна да пътувам за някъде и постоянно разни малоумници се правят на недосегаеми и велики.

Но не съм тръгнал да надувам гайдата.

ЗАщото вече шофирането за удоволствие е "банална фраза".

Трябва да имаш очи на гъза заради всичките видове мазохистични постъпки.

Трябва да предвиждаш ситуации на 200 метра и 10 коли напред за да не стане сакатлъка.

На това ли викаш преувеличаване?!!

Единственното което целя с това ми писане е млако да се замислите,но всичко се обръща на майтап или на не толков алошо.

Дайте да заключваме, че много се отпленахме...

Е аз не съм съгласен с това - нищо повече - нищо няма да стане ако си обера крушите или каквото имам там - нито заплашвам,че няма да влизам или каквото и да е- нищо не зависи от мен, камо ли пък форума или клуба.

Аз съм просто човек, който иска да си кара за удоволствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.................

 

Четох, четох и вече не се сдържах. Аз нямах търпение да си намеря стикер на клуба и да си го лепна на колата а ти ще го махаш заради един (или няколко) опита на колега да вдигне повече от 200 на околовръстното или където и да било и никой не го бил порицал а напротив - сме го били насърчавали. По тази логика, имайки предвид всичката ни простотия в нашата хубава и китна България, беззаконието, не уреденоста ни и всички простотии - ти май трябва да се откажеш и от българското си гражданство.....така реагираш и така се палиш.....да - прав си до известна степен, но чак пък толкова !!!

 

Всеки има право на мнение - аз лично много повече се кефя на колата (и на 2те им сложих стикери) когато я погледна и видя надписа "SKODA CLUB BULGARIA", първо защото карам Шкода, второ защото членувам в един невероятен клуб, и третото само говори за себе си....

 

Хайде стига вече със споровете....нека всеки кара както иска, с колкото иска и където поиска, да се молим на никой от нас и нашите близки да не се случват такива неприятни инциденти....Имам много (наистина много) близък роднина който е починал точно от катастрофа - карал е с 40 в града с мотор, насреща е карано с 45-50 - и какво ..... :?: :?: :?: :!: :!: :!: - Никой не е карал с 200, 300 и т.н......хайде стига. smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че Чичо Джак получи нужното внимание! А сега е време да си лягаме :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.