Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов РЕКОРД !!! На ... максимална скорост ОКТАВИА II


Recommended Posts

не се заяждайте с чичо си джак :D

 

мани ги Сами, яд ги е, че ... мойта върви толкова ... а техните НЕ !!!

smile004 smile045

ми да :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 85
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • unclejack

    20

  • bega4kata

    9

  • VALDO

    7

  • PRR

    5

Най-много писали в темата

Той майор Костов кат ва чуе и ще видите вие!Пак ако ва и нарисува! smile092

smile091 Може и стихче да скалъпи smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...каза човекът, който чат-пат лети с МиТо със същата скорост и наказва Октавии с JCW на естакадата на летището... smile074

А това са непотвърдени слухове без свидетели smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се заяждайте с чичо си джак :D

 

мани ги Сами, яд ги е, че ... мойта върви толкова ... а техните НЕ !!!

smile004 smile045

Това е шкода форум, тук всичко са спортни автомобили. Дали ще вдигне или не зависи само от кефа на шофьора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kво става бре unclejack,не счупи ли стрелката вече! :smt032

 

не съм излизал от тогава ... следващият път ... :) ще пробваме пак ... да видим, според някои разбирачи, при по висока температура на въздуха ... по високи скорости се правели ... нека се дигне още малко температурата ... барем до 230-235 да я докараме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък знам, че и на много студено и на много топло е все по-зле.

От една страна студения въздух съдържа повече кислород в единица обем от топлия.

От друга обаче студения дори след сгъстяване има по-ниска температура от топлия.

Не знам къде е оптимума, но май е някъде около 10-20 градуса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък знам, че и на много студено и на много топло е все по-зле.

От една страна студения въздух съдържа повече кислород в единица обем от топлия.

От друга обаче студения дори след сгъстяване има по-ниска температура от топлия.

Не знам къде е оптимума, но май е някъде около 10-20 градуса.

 

ами начи сега му е времето, този уикенд паля колат и някоя рано сутрин отивам да се повозя до пловдив ... сутрин е около 15-17 градуса, начи е перфектно... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И не забравяй да настроиш радиото на Веселина! smile091

 

а не , ако пъусна веселина ще вдигна 300км/ч, а гумите ми нема да издържат, те са макс до 270км/ч. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероника, вероника! Там е турбо фолкът! Добавя 25 коня! smile152 smile152 smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе аз разлика не им правя!

Между другото винаги съм се чудил и на моторите гумите са уж до 270,пък 1000-ките са ел.ограничени на 300km/h!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе аз разлика не им правя!

Между другото винаги съм се чудил и на моторите гумите са уж до 270,пък 1000-ките са ел.ограничени на 300km/h!!!

 

ясно е че има аванс на скоростта, ама не ми се рискува да дигам триста на "вероника" с моите гуми на 20 000 км ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

ами начи сега му е времето, този уикенд паля колат и някоя рано сутрин отивам да се повозя до пловдив ... сутрин е около 15-17 градуса, начи е перфектно... ;)

Наборе, седни си на задника с тези рисковани тестове smile001 smile001 smile001 smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чичо Джак, утре пътувам към Асеновград,рано сутринта,ако искаш да пътуваме с твойта кола,тамън ще я пробваме на "пистата" към Пловдив. smile048

На връщане ще минем през винпрома-1л.мавруд-3лв. smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чичо Джак, утре пътувам към Асеновград,рано сутринта,ако искаш да пътуваме с твойта кола,тамън ще я пробваме на "пистата" към Пловдив. smile048

На връщане ще минем през винпрома-1л.мавруд-3лв. smile001

 

То и аз съм утре в 8 скокнал и заминал за Филибето, да не заформим колона некъде. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снощи правих малко тест на околовръстното ... 198км/ч, ама все някаде по средата на отсечката някой олигофрен с 90км/ч тръгваше да изпреварва ... баси хората не гледат ли в огледалата за идващи отзад ниско прелитащи самолети ... немаше как да развия на макс, ама мисля че ако немаше коли може би поне до 210-215 щеше да стигне ... smile117

 

п.п. а като се замисля май пак бях забравил да пусна радио ВЕРОНИКА :-k smile011

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снощи правих малко тест на околовръстното ... 198км/ч, ама все някаде по средата на отсечката някой олигофрен с 90км/ч тръгваше да изпреварва ... баси хората не гледат ли в огледалата за идващи отзад ниско прелитащи самолети ...

 

Ти сериозно ли?!?!?!?!

 

Личното ми мнение: пълна кретения и малоумщина е да се пробват такива скорости на околовръсното! smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снощи правих малко тест на околовръстното ... 198км/ч, ама все някаде по средата на отсечката някой олигофрен с 90км/ч тръгваше да изпреварва ... баси хората не гледат ли в огледалата за идващи отзад ниско прелитащи самолети ... немаше как да развия на макс, ама мисля че ако немаше коли може би поне до 210-215 щеше да стигне ... smile117

 

п.п. а като се замисля май пак бях забравил да пусна радио ВЕРОНИКА :-k smile011

 

На мене ми мирише че м-р Костов ще ти прибере книгата в най-скоро време smile004 .Нищо лично към теб, ама просто си опасен за околните.И незнам какво демонстрираш на пътя и защо така брутално пренебрегваш правилата за движение.

Аааа... и друго да ти кажа. Всяко нещо в този живот си има начало и край, единствено само салама има два края. smile159

 

Изводите от последното си ги направи сам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.