Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

До пловдивчани-питане за Руския пазар


Recommended Posts

Здравейте,може ли да ми напишете адрес-улица ,където се намира Руския пазар.Ходил съм няколко пъти,последно преди 10 г . и съм забравил как се стигаше до там.

Може и линк на сайт с карти.Чух ,че като че ли сега може да е изместен на друго място.

Другото -ако сте ходили скоро ,дали сте видяли да се продават руски дърводелски и други машинерии.

Чакам отговор .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Руския пазар се намира още на входа от към магистралата (голямоконарско шосе).Отляво има бензиностанция Кинитрон,подминаваш я и първата вдясно, направо през циганската махала и си там! Но не ти препоръчвам да ходиш. ще се разочароваш(пазара не е това което беше) сега всичко е с произход китай и тайланд, пазар за дрънкулки! Даже продавачите не говорят БГ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Мой познат се хвалеше, че си купил оттам добри сервизни инструменти, руски, тънко- лебедка, манометър за компресия и некво разглобяемо магаре за вдигане на мотор . Инструмент за дървения нямам представа, не съм ходил. Аз да питам: кой ден става тоз пазар...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идвайки от магистралата мисля, че отбивката е по улица Дилянка. Там хващаш направо до КАТ Пловдив, който ти се пада отдясно. Пазара е срещу КАТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз да допълня правилно са те упътили колегите асъл пазара ства в неделя сутринта когато (както в софия тия дет бяха покрай канала) наизлезат заобиколят огражденията на пазара и опънат чаршията и има я крадени стоки я нещо ценно. А иначе легания пазар зад оградите си бачка всеки ден и има доста качествени неща там най вече инструментите които са на много по тънки цени от колкото в големите хипермаркети и магазини из града а са едни и същи - пример: гедоре 108 части на топ мастер при вносителя им струва 160лв а на руския кат си го копувах му го смъкнах на 120лв от искани 130 лв. внасят ги явно по 2 рия начин и така идва далаверата. :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.