Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Схема за свързване на радиото


Recommended Posts

И каква точно схема ти трябва,попринцип във всеки магазин ги свързват безплатно или в някой тв сервиз,така ще ти е по лесно ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е със стандартна цвета схема - червения и жълтия са + , черния - , синия е + за автоматична анена или усилвател ... на другия ред са колоните - вътрешните две двойки са предни колони , а външните - задни колони .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е със стандартна цвета схема - червения и жълтия са + , черния - , синия е + за автоматична анена или усилвател ... на другия ред са колоните - вътрешните две двойки са предни колони , а външните - задни колони .

Ако е със стандартна попринцип и оставят лепенки с означенията,ако няма защо вместо да даде 5лв да си изгори крайното стъпало :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за неточността.Имах предвид на куплунга с кабелите, който влиза в куплунга на радиото.Кой кабел къде трябва да е свързан и къде трябва да има мостчета между пиновете?Че от 2 дни се мъча да оправя едната предна колонка да запее,но видях че има разпоени връзки, в следствие на които и радиото не работи към момента.

Утре ще кача снимка на въпросната букса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя касетофон е такава самоделка, че няма кой да ти помогне освен читав жичкаджия ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на запалката тоците как са, в смисъл на кой цвят какъв полюс отговаря?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

червен +

черен -

Май не те разбрах.

Днес се ровичках с мултицета.Понеже кастофона е вързан директно към акумулатора, и едно ключе-от акумулатора излизат 2 плюса.Единия влиза в ключа, а другия за какво е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия ти е евентуално за паметта на кас`фона... Поне така е на по-новите - имат плюс от контакт и постоянен плюс - втърия пази паметта с настройките на станции, еквалайзер и т.н. когато колата не е на контакт и съответно кас`фона не работи.

Колега.. С тая букса голямо дърво ще ядеш, да знаеш... По добре си вземи едно касетофонче за 15 лв на старо вместо да рискуваш да си прогориш инсталацията на колата вследствие на неуцелен пин на тая букса :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мене ме плаши този комуникационен куплунг, ама колегата сигурно си прави сметката...

Ако не са прекарали масата и плюса всеки през поне 5 пина в паралел (пак е малко за този вид куплунг :!: ), работата дори е опасна.

Не знам какво се крие в този аудиосандък, но няма да е по-добро от евтините (~90-130 лв) музики на пазара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През няколко са свързани и двете.

А не ми се инвестира в нова музика, защото в момента ползвам колата за служебна.

Джо, къде ги тия касетофони за 15 лв на старо? :)

Просто повече от 20 лв за друг не ми се дават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веж на илиЕнци... Или се огледай в тунинг.бг

Преди половин година хвърлих едно (почти) работещо радиокасетофонче, иначе да съм ти го подарил вече, та да не се мъчиш....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се мъча, обичам да ровя по жиците.Иначе на илиенци вече е скъпо.Проблема ми е, че напоследък нямам време да се разходя по магазитине за такова нещо.Със сигурност на Женския пазар или на Руския в Люлин има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те за 15 лева и smile021 ще му направят.. ама не е в това въпроса :D

Явно му се занимава на колегата, то не е лошо наистина, като си наумиш нещо - да го свършиш... Единственото лошо е че проклетия куплунг е повече от нестандартен за авторадио и си е бая мъка да разбереш кое какво е на него. С желание и малко познания ще се оправи, сигурен съм...

Дай да видим дзверо и от другата страна все пак дее :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го нещото.Не е нищо особено, но поне подсветката му е зелена,което се връзва с останалия цвят на таблото.

за 15лв ше ти го вържат...ебати ](*,)

Както се казва в рекламата на една бира "Да,ще си поправя всичко сам.Да спасим мъжа!Мъжете знаят защо!"

post-3002-138453090692_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Ако е със стандартна цвета схема - червения и жълтия са + , черния - , синия е + за автоматична анена или усилвател ... на другия ред са колоните - вътрешните две двойки са предни колони , а външните - задни колони .

Интересува ме синия проводник подава ли се + или от него идва + тъй като на него няма предпазител?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излиза + след включване на радиото ... използва се за включва не антени с усилвател , усилватели за големи бурий и разни други глезотий , които трябва да работят след пускане на касетофона .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.