Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

за и против катализатора


Recommended Posts

преди 25 000 си промених софтуера на колата,в началото пропушваше повечко като я поизрежа,а от скоро почти не пуши и ми се струва,че на високи обороти не върви като преди,може ли да се е запушил катализатора и ако го махна какво би се случило?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ме съмнява. Катализатора толкова лесно не се запушва. По-скоро да не ти е поблокирала турбината или да си посвикнал с вървежа и сега да ти се струва слабичък....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се запушва :!:И твоя,ама много шибано се маха.Не може да се уцелят ъглите и се получава напрежение в меката връзка,която пък прогаря лесно после.Много внимавай

А като го махнеш става по лагава/мудна/ в ниските.Трябва донастройка.Не знам що така се получава,на други 1,9 примерно няма пододобен проблем :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.