Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пълнене на кислородна бутилка - къде в София?


Recommended Posts

Интересува ме къде в София могат да ми напълнят бутилка с кислород? Рових из Гугъл и нищо не намерих, така че реших да питам тук. Мерси предварително и сори за офтопика. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички хирургии имат кислородни станции. В големите болници има и газови техници на денонощно дежурство. Попитай най-добре там,иначе в Кремиковци пълнят със сигурност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Сточна гара пълнят. Като идваш по Данайл Николаев на кръговото веднага в дясно,после караш направо до края на уличката и стигаш до една бариера. Там ще се появи един пазач и той вече ще те упъти,къде точно да идеш,че то е един колям двор и зареждат всякакви газове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! :smt017 Като че ли, най-ми допадна варианта Сточна гара, но ще имам и другите предвид. Мерси още веднъж! Мода може да тури един катанец на темата ако иска smile149.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.