Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с EPC на Fabia 1.4-Comfort


kolenceto_d

Recommended Posts

Здравейте, по време на движение ми светва лампа на таблото EPC като тя не изгасва с времето, а само след изключване или рестарт и впоследствие пак светва. Може ли някой да ме посъветва каква може да бъде причината,свързана ли е тя с двигателя или е изцяло по електрониката и къде мога да нямеря добър диагностик.

 

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закачи я на VAG-COM и ще си каже. Ако си от София ела в неделя на НИМ. Ама кажи да взема лаптопа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR мерси. Да в момента живея в София.Ако може ми обясни къде се намира НМИ и в колко часа да се срещнем там. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може ми обясни къде се намира НМИ и в колко часа да се срещнем там. Благодаря предварително.

 

Паркинга на Национален Исторически Музей в Бояна, мислех да ти пусна линк от бгмапс, ама се оказа, че не става. Срещата е за 14ч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да ви кажа честно според мен е ламбда сонда ама искам да се уверя,затова искам да мине през компютър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.