Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Национален Шкода Събор 2009] - крайно класиране


Recommended Posts

Преди да започна изреждането на призьорите, искам официално и отговорно да поема вината за няколко мои грешки, от които една - МНОГО ГРУБА.

 

В тунинг шампионата 2-рото място, което бе официално присъдено на Митко (Skoda Estelle), след разглеждане на моите записки, се оказва, че то се полага на Самуил (bega4kata). Тази фатална грешка съм допуснал лично, като съм преписвал резултатите от гласуването върху заявките за участие. Грешката ми е нелепа, изключително ощетяваща и накърняваща и двамата неволно въвлечени във нея участници. След проведените разговори по телефона с тях веднага след установяването й, получих успокоение и разбиране и от Димитър, и от Самуил. Това, което не мога да върна, е времето, когато Самуил щеше да излезе на арената за да вдигне купата.

 

Последното важи и за другите ми по-дребни грешки, допуснати от мен от притеснение от закъснение за награждаването, като опропастих няколко грамоти, които трябваше да бъдат дадени на място - официално пред публиката, а не след няколко дни - задочно.

 

- Най-възрастен участник. Тук един колега дойде и ме подсети, че освен най-млад участник има и човек на близо 80г., който участва в нашия събор. Аз премълчах и му казах, че ако стигнат грамотите, ще му я дам. Не помня колегата, но моля ако той чете това или някой друг знае за кой възрастан човек става въпрос, помогнете ми да му науча името и фамилията за да му я връча.

 

- Драг - писта Междене: 1-во място делят колегите Blackearl и werz. Тук също поради липса на грамота не обявихме официално първото място на Владо, поради което искренно му се извинявам!

 

- отново Самуил... 3-то място "топ-автомобил" - отново липсва грамота ](*,)

 

- също много неприятна ситуация: по време на награждаването се събраха дечица точно пред арената. Сувенирите, които даде колегата rgc, заради което съм му изключително благодарен, трябваше да ги раздам именно на тези дечица, които очакваха да получат нещичко за спомен от това събитие. Тук отново проявих несъобразителност, която колегата BlackPearl поправи и все пак ги раздаде. Нямам спомен дали всичик деца са си тръгнали със сувенир, моля се да е така.

 

Като финал на този увод искам да се извиня публично на Гошето, като оставим това, че ми докара Хашек на този събор, през цялото време го обгрижваше и караше, докара го обратно във Варна в състоянието, в което го е взел, и т.н., че грубо го ощетих като му отнех заслужено призово място в генералното класиране на писта "Междене", заради това, че отмених класирането от точната езда в генералното такова, поради това, че общите резултати от точната езда на 99% от участниците бяха плачевни... Тук и сега е мястото да отбележа, че Георги Божков измина точната езда с НУЛА секунди закъснение и/или предварение.

 

И така, официално крайно класиране, след направената корекция:

 

- топ-автомобил на събора - 1-во място: Калоян Василев, гр. Варна - Шкода Октавия L&K

- топ-автомобил на събора - 2-ро място: Димитър Загоров, гр. София - Шкода 135

- топ-автомобил на събора - 3-то място: Самуил Копринков, гр. Варна - Шкода Октавия 2

 

Тунинг шампионат - 1-во място: Калоян Василев, гр. Варна - Шкода Октавия L&K

Тунинг шампионат - 2-ро място: Самуил Копринков, гр. Варна - Шкода Октавия 2

Тунинг шампионат - 3-то място: Искрен Желев, гр. Добрич - Шкода Фабия РС

 

писта "Междене" - драг - 1-во място: Владимир Величков, гр. София - Октавия 2 РС и Искрен Желев, гр. Добрич - Фабия РС

писта "Междене" - драг - 2-ро място: Васил Модев, гр. София - Шкода Фабия РС

писта "Междене" - драг - 3-то място: Юлий Орешков, гр. София - Шкода Октавия Т

 

писта "Междене" - майсторско управление - 1-во място: Марин Иванов, гр. Варна - Шкода Октавия

писта "Междене" - майсторско управление - 2-ро място: Петър Райков, гр. София - Шкода Октавия

писта "Междене" - майсторско управление - 3-то място:Борислав Станчев, гр. София - Шкода Октавия 2

 

писта "Междене" - генерално класиране - 1-во място: Петър Райков, гр. София - Шкода Октавия

писта "Междене" - генерално класиране - 2-ро място: Марин Иванов, гр. Варна - Шкода Октавия

писта "Междене" - генерално класиране - 3-то място: Димитър Загоров, гр. София - Шкода 135

 

Топ-аудио - 1-во място: Николай Узунов, гр. Русе - Шкода Октавия 2

Топ-аудио - 2-ро място: Васил Модев, гр. София - Шкода Фабия РС

Топ-аудио - 3-то място: Красимир Владимиров, гр. Русе - Шкода Фелиция Комби

 

Най-красив интериор - 1-во място: Калоян Василев, гр. Варна - Шкода Октавия L&K

Най-красив интериор - 2-ро място: Мирослав Славов, гр. Варна - Шкода Супърб L&K

Най-красив интериор - 3-то място: Димитър Загоров, гр. София - Шкода 135

 

Проект на годината - Димитър Загоров, гр. София - Шкода 135

 

Реставратор на годината - Диян Станев, гр. Разград - Шкода Октавия Супер, 1963г.

 

Автомобил-ветеран на събора - Димитър Казаков, гр. Ст. Загора - Шкода Октавия Супер, 1963г.

 

Най-нов автомобил на събора - Георги Вълчев, гр. Бургас - Шкода Октавия 2 L&K

 

Най-екзотичен участник - Анастас Георгиев, гр. Кричим - Шкода 100С

 

Най-далечен участник - Димитър Пигов, гр. Благоевград - Шкода Фабия 2 Комби

 

Бирен шампион - Димитър Капанъков, гр. София - Шкода 136

 

Купа "Скендербег" - Стефан Иванов, гр. Дряново - Шкода 130GLS

 

Писта "Междене" - гост - 1-во място: Кристиан Павлов, гр. Варна - Фиат Купе Турбо

 

Най-добра състезателна реплика: Димитър Ников, гр. Асеновград - Шкода 130LR

 

Жена зад волана на събора: Марияна Костадинова, гр. Бургас - Шкода Октавия

 

Най-млад участник на събора: Здравко Васев, гр. Дупница - 10м, Пресиян Ясенов - 1г.

 

Най-възрастен участник: ...

 

Най-редовен гост на събора: Недялко Неделчев, гр. Варна и Любомир Михайлов, гр. София

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро, няма за какво да се притесняваш и да се упрекваш.

Не може да мине всичко по вода при положение че само 2-3ма се грижеха за организацията.

Хем бързаше по-бързо да излязат резултатите, за да не си тръгнат някои колеги преди награждаването, хем имаше и други задължения. Нормално е да ти изпуши главата и да пропуснеш нещо-нали аз за това помагам.

Дечицата си тръгнаха със сувенири и визитки на колегата rgc, само май на едното детенце някой му тапа ключодържателя , ама.......

За грамотите- не се коси- бързаше се, нормално беше да се допуснат някой грешки и да не останат грамоти....

Нали затова човек винаги има какво да учи.

С всяка година ставаме все повече и повече, все по-добри и по-добри- ще мачкаме и догодина.

 

ОСТРОООО! smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина няма за какво да се притеснявате момчета! Всичко беше повече от задоволително като се има предвид колко хора бяхме... БРАВО ! Другата година ви пожелавам не 100 ,а 200 коли на събора (макар и повечето главоболия които, ще си имате със тях, но мисля ,че вътрешно сте адски доволни от това което сте направили тази година !!!

Отново браво и един дълбок smile119 smile119 smile119

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бирен шампион - Димитър Капанъков, гр. София - Шкода 136

 

:idea:

Петър Капънков- Мивката :lol:

Съжалявам за грешката, която се е получила- човешко е . След всичкото това което направи Миро, мисля че трябва да му е простено. Бат Сами наистина я заслужава!!!

Още веднъж благодаря на Миро за това че се е нагърбил да ни организира съборите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

- Най-възрастен участник. Тук един колега дойде и ме подсети, че освен най-млад участник има и човек на близо 80г., който участва в нашия събор. Аз премълчах и му казах, че ако стигнат грамотите, ще му я дам. Не помня колегата, но моля ако той чете това или някой друг знае за кой възрастан човек става въпрос, помогнете ми да му науча името и фамилията за да му я връча.

...

 

Този най-възрастен участник е на 78 години - дядо ми. За статистиката: Борис Балкански, гр. Казанлък. :) Няма проблем, стават грешки... Само дето той съжаляваше, че не го пуснахме на надпиването с бирата... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миря,няма нищо,ти беше толкова притеснен и натоварен с безброй задачи.Познаваме се много отдавна,но още ти се чудя как се справяш отлично с много тежки задачи и начинания.Поклон smile126 smile119 от името на целия събор :!: :smt017 Прави ти чест,че отбелязваш тази грешка,защото можеше спокойно да си премълчиш и никой нямаше да разбере.Купите не са най важното,но са един вид признание за положения труд и средства,признание свързано с приятни емоции.Жалко че никой не ми е измерил и времето на пистата...хммм...

Винаги си бил коректен и го доказа за пореден път :!: Благодаря още веднъж.Без теб,Шкода общноста,ако мога така да се изразя,няма да е такава каквато е,а именно прекрасна и сплотена :!:

п.п.Разбрах ,че на Ауди събора отишъл 1 човек :lol:

Благодаря на всички гласували за моята Октавиана :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А можеш ли да пуснеш индивидуалните времена от драга че така и не ги разбрах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, задължително, само че ще ги сканирам на 7 май в офиса, защото са много и не мога да ги преписвам.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро според мен тази организация и то само от двама или трима души .... smile126

Според мен за Соколски 2010 е редно да се включим повече хора и по-отрано в подготовката и организацията на събитието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.