Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

деактивиране на еърбег


mitko66

Recommended Posts

Привет,

Имаме малко бебе и когато съпругата ми го вози сама иска да я вижда какво прави, как мога да си деактивирам преден десен еърбег-нямам фабрично такава опция...колата е фабия, ако махна бушон сигурно ли е че бега е деактивиран?

Кой е бушона, нямам схема..ще ми свети ли символа на таблото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С ВАГ КОМ се деактивира, когато нямаш бутон. Това с бушоните подозирам, че ще те остави без нито един еър-бег. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В жабката или в джобчето (точно до врътката за светлините) нямаш ли случайно контакт да завъриш ключа и да изключиш възглавницата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не, няма възможност за деактиваране на еърбега с ключа...значи с Ваг-ком може да стане...съответно след време отново да се активира?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи с Ваг-ком може да стане...съответно след време отново да се активира?

 

Аха :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси за инфото, къде най-близо в района около младост могат да ми свършат тази работа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друг вариант ти е да свалиш жабката (с 5 винта) и физически да махнеш куплунга от самата въздушна възглавница. Възглавницата седи точно над жабката. Грубо е, но след като няма вариант за изключване с ключ....

 

ПП. Друг вариант ти е ако някой каже какво и къде трябва да се направи - аз ще ти го направя срещу една Бира. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.