Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

SKODA SONG


Recommended Posts

Здравейте,

 

Аз съм от Варна и притежавам Skoda 120L. Даже направих песен за нея. Ще се радвам да я чуете всички . http://4storing.com/xmeto2/0bd427cb8c10 ... 2f55d.html на синиото поле кадетопише "продължи" ще изтеглите песента. приятно слушане фенове \:D/ :smt033

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и добре дошъл!

 

MP3 няма как да качиш във форума но можеш да го качиш на някой free-server и да дадеш линк.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе,браво колега,крайно време беше някой да направи песен и за нашата марка. smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еииц! Оня страшен, то няма такава песен! =D>

От кой квартал на Варна си? Да се срещнем да те черпя една Биринда smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха , браво колега!

Точно такава песен не очаквах за шкода и затова много се изкефих като я чух . Вече е на диск в колата и си я слушам с кеф на мах.

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Супер е песничката! "Ти имаш климатроник, аз имам бухалка!" :smt033 smile168 smile126
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз живея на Чаталджа може да се видим някаде кадето ти е удобно :)

:) Еииц! Оня страшен, то няма такава песен!

От кой квартал на Варна си? Да се срещнем да те черпя една Биринда

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много се радвам че сте харесали това което направих скоро мисля и клип да се снима ще ви уведомя естествено като стане :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е мн се радвам пусни на хората само да чуят коя е марката :)

Ха , браво колега!

Точно такава песен не очаквах за шкода и затова много се изкефих като я чух . Вече е на диск в колата и си я слушам с кеф на мах.

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

е как чак сега ще я видя тая тема бееее....

браво марто за песновката - ти си човека!!!

и аз искам да те почерпя, направил си каквото ти е по силите за марката!

догодина на събора сигурно ще е хит, а до тогава може и още нещо да ти влезе в главата и излезе през устата.

ЯКА ПЕСЕН!

smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.