Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Събор 2009 - коментари и отзиви


Recommended Posts

и аз минах през поляната в събота по обяд, но имаше сравнително малко коли вътре

 

Все пак събора имаше програма, ако не си я прочел случайно, пак че си видял някоя останала красавица.

Стотина коли бяха на писта Междене

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 120
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    11

  • PRR

    9

  • VALDO

    9

  • filipkarolev

    8

Най-много писали в темата

А защо толкова народ си тръгна още преди състезанието с конусите? Аз на отиване към Междене засякох доста коли в обратната посока и даже си помислих, че съм изтървал всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо толкова народ си тръгна още преди състезанието с конусите? Аз на отиване към Междене засякох доста коли в обратната посока и даже си помислих, че съм изтървал всичко.

 

Щото,колега някои от нас бяхме с деца и жена и трябва да се съобразяваме и с тях! smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото,колега някои от нас бяхме с деца и жена и трябва да се съобразяваме и с тях! smile117

Така беше. Няма как. Децата са най-важни. Ноооо за сметка на това (вярвам татковците ще се съгласят с мен) децата па колко играха и бесняха не е за разправяне.

Колеги за мен организацията беше повече от перфектна. На Миро, DJ Blacky и Компания smile126 Но няма как да се направи такава организация, за толкова много хора, с толкова много събития, от толкова малко хора и да няма пропуск някъде (въпреки, че аз честно не се сещам за пропуски).

Към Миро и Искрен - колеги ако е имало недоволни физиономии не вие сте виновни за това. Вие се разпокъсахте и въпреки, че не можете да огреете навсякъде...е вие наистина успяхте да огреете почти навсякъде без почти никаква странична помощ. Организирахте едно събитие, което ще се помни. Аз лично си тръгнах на 6-ти. Честно една от основните причини беше, че не исках всичко да свърши толкова бързо. Това ми беше първият събор и за в бъдеще ако ще велосипед да карам пак ще дойда за да е срещна с всички колеги и пак да изживея това събитие.

Аз не участвах с моята Фела на драга. Чувствах се неловко от малкото коне под капака и паркирах по-встрани да не се бутам между бегачките. Сега съжалявам, че не участвах, но за 2010 ще се включа със сигурност.

И си обещавам още нещо (без да търся съгласие, ама и дано не ми мине котка път) - задължително да помогна с каквото мога за подготовката на събор 2010! В никакъв случай няма да оставя двама, трима или петима души да организират събитие за 200+ човека! За да бъде още по- ОСТРОООООООООО!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо толкова народ си тръгна още преди състезанието с конусите? Аз на отиване към Междене засякох доста коли в обратната посока и даже си помислих, че съм изтървал всичко.

До колкото разбрах е имало повсеместно объркване за местонахождението на пистата,даже и клипче гледах...Пичове,ще ни излезе име бе-лутат се като шкодаджии към Междене smile048

Е виж аз успях да стана в 12 и към 12.20 бях на пистата след вещата намеса на навигацията(Миро)

 

п.п Днес си получих грамотите и купата \:D/ благодаря за което на Юли(Mishelle) и василисса прекрасная...И да не забравя-бегачката наистина бяга много smile050 ,поне от мен е по-бърз...Добре че не го замериха smile045

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз събрах мойте нещица (10х Юли).

 

Използвам случая още веднъж да изкажа благодарности на всички включили се в организацията!

 

БЛАГОДАРЯ ВИ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо толкова народ си тръгна още преди състезанието с конусите? Аз на отиване към Междене засякох доста коли в обратната посока и даже си помислих, че съм изтървал всичко.
И моята жена искаше разходка до Бузлужа ](*,) Много съжелявам ,че не останах на майсторското да гледа.Виждам от клипчетата,че е било много интересно.И се надявам колегите да качат още клипчета.За другия събор от сега сме се разбрали,че на втория ден ще стоя на пистата до когато аз кажа :!: Събора ми хареса много,според мен беше по добър от предходния.Запознах се с много готини колеги.Предния път бях съвсем нов :oops: Благодарности още веднъж на организаторите smile035.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събора беше SUPERB! В превод от английски великолепен, макар да нямам база за сравнение. Голямо благодаря и smile119 за всички приготовления към всички знайни и незнайни съфорумци участвали в реализацията на този събор. Когато стигнахме на поляната, бях смаян от мащаба с който е реализирано всичко, както и перфектната организация.

Голям кеф беше колоната към събора, както и тази на връщане, макар и по-малка. Радвам се, че на връщане попромених мнението на колегите с ниско летящи изтребители и космически кораби, че и обикновените Фабии вървят и то доста добре.

Ися No1 си като водещ. В неделята едни деца от някаква туристическа група, казаха за тебе "този е смешен като Иван и Андрей" и много се радваха като те слушаха. Мен лично твойто диджействане ме изкефи максимално.

За кражбите и то на храна се учудвам. Скари, въглища и инструментариума за тях, бира и храна не съм ги прибирал в колата три дни и нищо не е изчезнало! А и бяха до/на масите и който е искал е можел да си вземе. То затова бяха и оставени.

Като идея за следващия събор, предвидете тентите да се разполагат под формата на буквата П, за да няма делене на Софийска, Варненска, Бургаска и всякаква друга група. И като се нуждаете от помощ smile021 . Някъде по-напред прочетох как сме оставили поляната. Не се тревожете колеги, изчистихме я до блясък надявам се. Тамън разглобихме и прибрахме сцената и си мисля, че трябва да направи оборка на поляната и колеги зад мен вече я правеха. Надявам се с това да смекчим игуменката и догодина пак там.

А някой питаше за колегата с изгубен GSM. Пак аз естествено. На тръгване от Сф си го изпуснах и при падането на земята се разглоби и парчетата се кротнаха в една локва. Изсуших го на парното в колата и работеше. И адски се ядосах, като го затрих и на поляната. За мое щастие бързо изтрезнях и успях да го чуя на 20-тото звънене, а колегите не бяха още толкова пияни и го намерихме с дружни усилия сред високата трева.

 

БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПРЕКРАСНИЯТ ПРАЗНИК!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно въпроса за изчезналата храна,мисля че са една група от ромски произход,които спокойно си се разхождаха из поляната,даже искаха да си купуват от мен кюфтета докато правех скарата,ама ги сиктердосах и отпрашиха по посока сцената и след това не ги видях повече. :smt034 Това беше на 1-ви вечерта.Иначе ,софийската група оставихме и двете вечери всичко по масите и нищо не изчезна!Така че не смятам да е някой от колегите. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе наще кебапи 1-вата вечер бяха уникално противни,за което благодарим на BILLA!Някое куче щеше да им се зарадва,ама някой гладен се погрижи! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой питаше за колегата с изгубен GSM. Пак аз естествено. На тръгване от Сф си го изпуснах и при падането на земята се разглоби и парчетата се кротнаха в една локва. Изсуших го на парното в колата и работеше. И адски се ядосах, като го затрих и на поляната. За мое щастие бързо изтрезнях и успях да го чуя на 20-тото звънене, а колегите не бяха още толкова пияни и го намерихме с дружни усилия сред високата трева.

 

БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПРЕКРАСНИЯТ ПРАЗНИК!

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз сколасах да се изкажа по темата.

Исо, човек-не те разбирам наистина. Макар да нямам база за сравнение, организацията и купона бяха на превъзходно ниво:

Пристигането и настаняването беше безупречно. Купона след това си беше на ниво (кой както си го направи) аз се радвам,че се отпуснахме с Чичо Джак и направихме ШОУ. На втория ден, на писта Междене пак беше интересно и определено имаше какво да се види,въпреки че аз не участвах с оглед на това какво имах в БАГАЖНИКА (всички видяхте - панаир на суетата) Втората вечер също беше супер готино - само където седнах при Коко ( Redline ) и ми запали чивийте с едни веждички и сега след като се прибрах и разгледах каталога на Milotec съм си заплюл разни неща за близо 600 евро smile175 . Отностно награждаването - хората са гласували и според мен никой няма право да се цупи и сърди на никого, а да продължава да работи по колата си ( както ще направя и аз ).

Наградите: ти 3-то място, даже ти е малко. Аз и хората с които бях гласувахме за твоята КРАСАВИЦА, също така за салона на Коко и за колата на Митака. Радвам се, че моите виждания и разбирания за красив автомобил са споделени от много други хора. Затова колеги, ДЕРЗАИТЕ И ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ В СЪЩИЯ ДУХ !!!

Още веднъж искам да благодаря на организаторите за прекрасните три дни,които прекарахме заедно и за купона който си спретнахме smile119 smile119 smile119

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за награждаването нищо не съм казал- с големи букви съм драснал даже в моя пост.....

 

Аз съм максималист- каквото зависи от мен искам да е на 6 и всички да се чустват на 6+. Когато ходя по ретро ралита винаги се боря за 1во място (1 път бях 2ри и ми беше много тегаво , въпреки че тогава зденка беше с 45-50к. под капака САМО).

 

1 човек да има недоволен от събора, моята задача е да го разубедя и да променя мирогледа му....

Аз гледам,каквото зависи от мен... да го изпълня така, че да няма недоволни.

 

Тогава,когато пуснах 1я си пост в тази тема може би бях леко афектиран.... емоцията ми на събора беше леко занижена от някой коментари и изказвания на колеги и ми стана тегаво.

 

Радвам се ,че всички колеги са останали доволни от Соколски 2009 и ще дойдат отново , по-многобройни на 2010 ..надявам се пак Соколски ...

 

Поздрави!

 

P.S- Любомиров, ти пак добре ..... не си бил седнал до Митачето, че току виж след Сокола да се беше върнал с някоя антика,или линейка.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, след като поотмина еуфорията и емоциите от това шоу, и след като прибрахме днес шатрата на Приста (огромни благодарности на колегите driver и Ivaka), и аз мога вече да изкажа моето мнение:

 

Това беше най-мащабният Шкода събор. За да се поддържа обаче темпото на ръст, както и да се изчистват бъговете, трябва да се включат повече ръце.

 

Благодаря на всички, които съ-организираха този празник - те са много и няма да ги изброявам. Благодарим на Приста Ойл в лицето на г-н Кристиян Анчев, както и на колегата rgc за осигурения награден фонд. Благодаря и на всички колеги, които присъстваха на събора. Всяка една Шкода бе зъбно колело от тази стройна и смазана машина, която сътворихме заедно!

 

Както се пее в една руска песен: "Нерушима та стена, в которой ты керпич!"

 

И заключителната традиционна фраза: Спокойно, колеги - Събор 2010 ЩЕ ИМА!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка една Шкода бе зъбно колело от тази стройна и смазана машина, която сътворихме заедно!...И заключителната традиционна фраза: Спокойно, колеги - Събор 2010 ЩЕ ИМА!

:smt017 Но нека сме повече тези, които да помогнем. Повече помощници = по-добра организация = още по-ОСТРООООООО!!!

Ися не бъди толкова взискателен към себе си. Максималист - да, но не се упреквай заради недоволни физиономии. На който не му е харесало, еми.... В крайна сметка нали на човек му е толкова хубаво, колкото си го направи. Е, ние си го направихме, а Вие с Миро и групата (не случайно казвам Вие с главно В - smile126 ) помогнахте изживяването да стане от 100 на 1000%. Аз лично ще помня това събитие и ще чакам с нетърпение да се изтъркалят тези 360 оставащи дни до Соколски 2010. Не съм много добър майстор на краткия разказ, но на когото съм разказал за събитието ме е слушал с интерес. Нищо чудно да привлечем още повече гости за Соколски 2010 и аз лично ще се постарая това събитие да излезе извън рамките на Форума и да стане достояние на по-голям кръг хора. Например мога да кажа, че от форум 2Т Пауър биха ни уважили за следващия събор, а двутактовото общество е съвкупност от изключително готини хора. Но да стигнем до 2010 г., после до месец Март и да започнат организациите. Тогава ще се обсъждат кой, кога, какво, защо и как.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишо.........,

 

МОЛЯ ТЕ, нека не намесваме други марки.

 

Мисля ,че вече Шкода Форум се утвърди като един стабилен "клуб" с добра посещаемост на форума и мероприятията.

Затова Национален Събор ще бъде само от Шкода, нека да не идват и други марки заедно с нас...........

Не ни трябват хора от Лада,Москвич,Вартбург и тн......

 

С Уважение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишо.........,

 

МОЛЯ ТЕ, нека не намесваме други марки.

 

Мисля ,че вече Шкода Форум се утвърди като един стабилен "клуб" с добра посещаемост на форума и мероприятията.

Затова Национален Събор ще бъде само от Шкода, нека да не идват и други марки заедно с нас...........

Не ни трябват хора от Лада,Москвич,Вартбург и тн......

 

С Уважение!

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017 Националният Шкода-събор според мен трябва да се запази и развива занапред в чистия си Шкода вид!!!!Гости от всички марки са винаги добре дошли,но това е Шкода събор и на поляната трябва да има само и единствено Шкоди,отвън ако ще и летящи чинии да кацат!!!!В противен случай рискуваме да разводним хубавата идея!!!! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишо.........,

 

МОЛЯ ТЕ, нека не намесваме други марки.

 

Мисля ,че вече Шкода Форум се утвърди като един стабилен "клуб" с добра посещаемост на форума и мероприятията.

Затова Национален Събор ще бъде само от Шкода, нека да не идват и други марки заедно с нас...........

Не ни трябват хора от Лада,Москвич,Вартбург и тн......

 

С Уважение!

:smt017

Така да бъде. Сори колеги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събор 2010 ще има, значи монахинята е кандисала... smile001

Няма лошо да идват и други марки коли, все пак хората имат някакъв транспорт, и на събора идват с него, но нека да си стои извън оградата. Защото когато стана ясно че вратата ще бъде заключена за нашата сигурност, и после всякакви елементи се скъсаха да влизат и да излизат и излизаха не само шкоди. Както каза вече колегата, отвън ако ще и летящи чинии да кацат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Черни Осъм бяхме с Лада клуб.....

Нищо против тях, просто тогава бяхме все ощи много малки за собствен събор- 12-15 коли я имаше я нямаше.

 

Нищо лично и към Трабант, Москвич,Вартбург..вече обаче сме достатъчно прогресивно нарастващи и нямаме нужда от...кръводарители.

Затова всяка марка си има Национален Събор, да си ходят на него, а не да посещават другите събори (понеже са по-изкъртващи)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не се изсилвам залудо и после нищо да не стане.... Но... Първо да дойде 2010, после организацията да оправим, пък ако моите връзки (познати) в NOVA са още налице - ще ни дават и по телевизията. smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то весниците вече писаха за нас. Е , не националните всекидневници ,но регионалните отразиха събора подобаващо. Всички в нашия вилает знаят какво значи шкода събор и кой е реставратор на годината. Гледаме да не изоставаме с рекламата до колкото можем . И в магазина за бяла и черна техника се върти видео от събора, така ,че това е нашия принос за популяризиране на марката. А ако уредим и NOVA ,тогава ще е супер. Докторе дерзай! :smt017

 

012154665-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц тц тц- прекръстихте колегата Анастас..... smile091 на Митко Попов..

А Митко Попов е всъщност Димитър Пигов smile021 , но това не е най-важното :)

 

Ей Werz, теб за утеха са те писали за пръв на Междене... smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.