Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Събор 2009 - коментари и отзиви


Recommended Posts

  • Отговори 120
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    11

  • PRR

    9

  • VALDO

    9

  • filipkarolev

    8

Най-много писали в темата

Ех,кога ще дойде следващия събор ... smile176 smile195 smile194 smile182 smile185 smile113 :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама да знаеш на капака как топличко държи... smile168

Аз така по 2 часа на ден ще сядам отпред за да слегнат малко пружините да стане по-спортно окачването smile091 , че да подобря динамиката за Междене 2010, ако не ни е изгонила игуменката до тогава smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

PRR-изпреварих те smile004

 

Па да ме беше изпреварил и на пистата :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

PRR-изпреварих те smile004

 

Па да ме беше изпреварил и на пистата :smt032

Да ве!Някой пък ако повярва че си 90 коня!Според мен си толкова само за пред данъчното! smile091
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Па да ме беше изпреварил и на пистата :smt032

 

аз се опитах няколко пъти, но... направо ме смаза, а невиждам твоя тема в ПРОЕКТИ...

 

Няма и да видиш. Нямам какво да пиша там ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех,кога ще дойде следващия събор ... smile176 smile195 smile194 smile182 smile185 smile113 :smt004

 

Мани, аз още не съм разгледал всичките снимки, че такъв яд ме хваща... д***а и каръка!

 

Радвам се, че сте си изкарали готино момчета и момичета! Живот и здраве догодина няма да се отървете от мен - до тогава ще гледам да прекарам и останалите детски заразни болести, за да няма кво да ме спре smile004 :mrgreen:!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех,кога ще дойде следващия събор ... smile176 smile195 smile194 smile182 smile185 smile113 :smt004

 

Мани, аз още не съм разгледал всичките снимки, че такъв яд ме хваща... д***а и каръка!

 

Радвам се, че сте си изкарали готино момчета и момичета! Живот и здраве догодина няма да се отървете от мен - до тогава ще гледам да прекарам и останалите детски заразни болести, за да няма кво да ме спре smile004 :mrgreen:!

Eдин Бумстер не видях Гога!!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VALDO, след 10 часа Бургас бяхте номер 1 на дансинга.

На Епимено беше уникален! :)

ЕВАЛА и за знамето, което си взел (свалил) от Шкода Бургас. И на колегата Фил- за знаме Бургас; на Мери-за танците (ама чичо Джак те понападна 1вата вечер smile150 ) и на Николас, че усмивката и почитивното настроение не слезе от лицето му- ОСТРООООООООООООО. На Дани,че поиска приз за ............... само като го видях как пристигна на междене и усмивката на лицето му....... smile001 ! Мерси и за помоща на него и на Марти за Междене.

Много Ви се радвах на Вашата компания- много яко беше като ти казах Валдес и ти ми отвърна : Ше те бия !

smile113

 

ОСТРООООО!!! smile169

 

Ися,без тебе нямаше да сме Номер 1 на дансинга ! Хубава музика,смешни лафчета и много бъзици ! Те това му трябва на човек !

smile119 ПОКЛОН И БЛАГОДАРНОСТИ за организирането на събора на Миро,Искрен и компания....всички задколисни участници в сбъдването на тази така очаквана среща! Евала Ися....че в този ми ти дъжд се качи на тази ми ти сцена....и я "превърза " да ни е кеф и да не ни се излее на главите....... Още веднъж много благодарности !За първа година ми е ,но се чувствах все едно познавам всички от години! ( може да е заради предишните срещи тук там smile001 )

Организирала съм няколко събития,знам за какви нерви,разходи ,разправии....ангажираност,претенции и т.н става дума...но няма начин да угодиш на всички.Накрая виждаш много доволни и усмихнати лица и забравяш през какво си минал за да направиш кефа на хората.

Винаги ,ще има кой да каже нещо на криво.....просто сме такива ..! :)

smile175 Не си го слагай на сърце това.....гледай колко доволни коментара има...... догодина ще е 10 пъти по-хубаво.

И в този ред на мисли да кажа.....догодина участвам и аз в организирането щете ме нещете.....това е положението ,ЩЕ ПОМАГАМ !

 

Едно малко предложение от сега за догодина : :) Мисля ,че трябва да докараме ЕКО тоалетните.....поне 2 ! Така решаваме проблема на тези които спят в манастира( за запушените тоалетни ), и на тези които се чудят къде да идат до тоалетна и не са си в хотелчетата в Етъра например!

 

Още веднъж благодаря ,че създадохте атмосфера да се забавляваме! smile161 smile162

Аз как се престраших да се пусна на драг-а незнам....ама ме е яд ,че не се пробвах пак :smt034 ....нищо догодина ! 2010 чакаме те !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

PRR-изпреварих те smile004

 

Па да ме беше изпреварил и на пистата :smt032

Ами,аз направих 7,8 старта!Който искаше се нареждаше до мене smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само веднъж имаше шанс да сме заедно, ама станахме 5 в редичка и хич не ми се искаше да стане сакатлък за нищо. Затова и си изчаках. Дори имаше един момент в който си седях кротко в началото на пистата и чаках съперници от мойта група. Но не би и си се прибрах в бокса...

 

Както и да е. И без това всичко беше като на шега и за кеф. А купон имаше в изобилие smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес в най - големия магазин за бяла и черна техника в Разград се върти подбран материал от събора.

 

smile194

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огромни благодарности на Миро,Искрен и останалите момчета помогнали по организацията на събора! smile126 Днес се прибрахме и вече нямаме търпение за събора 2010год.

Въпреки дъжда,страхотно си изкарахме тези три дни и дано следващата година да сме още повече! :D

 

Поздрави на всички! smile194

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огромни благодарности на Миро,Искрен и останалите момчета помогнали по организацията на събора! smile126 Днес се прибрахме и вече нямаме търпение за събора 2010год.

Въпреки дъжда,страхотно си изкарахме тези три дни и дано следващата година да сме още повече! :D

 

Поздрави на всички! smile194

Tи пък къде беше?Щяхме ракия да пием?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огромни благодарности на Миро,Искрен и останалите момчета помогнали по организацията на събора! smile126 Днес се прибрахме и вече нямаме търпение за събора 2010год.

Въпреки дъжда,страхотно си изкарахме тези три дни и дано следващата година да сме още повече! :D

 

Поздрави на всички! smile194

Tи пък къде беше?Щяхме ракия да пием?

 

Как къде съм бил? На събора бях! smile035 На следващия ден се видяхме на Междене,пристигнах след теб,поприказвахме,ама ракия не почерпи! :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами догодина може сериозно да се помисли примерно за някакви баджове - ако не сме плътно около колите си трудно ще се познаем, пък дори и тогава... все пак над 200 човека събрани на 1 място!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами догодина може сериозно да се помисли примерно за някакви баджове - ако не сме плътно около колите си трудно ще се познаем, пък дори и тогава... все пак над 200 човека събрани на 1 място!

Абсолютно си прав, подкрепям идеята с две ръце :smt017 :smt017 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огромни благодарности на Миро,Искрен и останалите момчета помогнали по организацията на събора! smile126 Днес се прибрахме и вече нямаме търпение за събора 2010год.

Въпреки дъжда,страхотно си изкарахме тези три дни и дано следващата година да сме още повече! :D

 

Поздрави на всички! smile194

Tи пък къде беше?Щяхме ракия да пием?

 

Как къде съм бил? На събора бях! smile035 На следващия ден се видяхме на Междене,пристигнах след теб,поприказвахме,ама ракия не почерпи! :smt030

Да бре!Сега се сетих като ти видях номера!

Така аз отдавна си мисля за варианта с баджотата с никовете, а и варианта с надписите на гърба беше добро решение според мен!Само дето само бургаската група бяхме с такива!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз трябваше да съм с надпис "безимен" или "брата на ikonoma" :mrgreen: защото преди 2 часа се регнах, но бях на събора, все пак беше в "наше село" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес в най - големия магазин за бяла и черна техника в Разград се върти подбран материал от събора.

 

smile194

 

Eeee голям си!!! Евала!! smile126

Относно събора - с две думи беше СУПЕР!!! Момечета всички оценяваме положените от всички вас усилия и най-вече старанието на Миро, но моето предложение е догодина задачите да се разпределят и всеки който има желание да се включи и да помогне каквото може, и дефакто Миро да е по скоро координтор, отколкото той да се грижи за всичко. Смятам че при посещаемостта, която имаше тази година е невъзможно за всичко да се грижат 4-5 човека.

Айде вече чакаме Събор 2010 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз минах през поляната в събота по обяд, но имаше сравнително малко коли вътре (доста от случайните посетители мислеха, че ще има рок-концерт). направи ми неприятно впечатление залостената "порта" на ливадата (все пак се предполага, че за шкоди входът е достъпен). влязохме пеша, послушахме момчетата, които загряваха на сцената (евала на барабаниста \:D/ ), поразгледахме паркираните красавици, направихме няколко снимки и... си тръгнахме. признавам, че не познавам лично никого от форума, но преди да ме порицаете, ще кажа, че обстановката някак не предразполагаше към запознанства...

 

п.п. не ме приемайте за поредния "критикар", не е това целта на поста ми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През времето, когато ти си бил на поляната, просто е нямало обстановка за запознанства, защото всички коли бяха на Междене.

 

Относно барабаниста: мерси за комплимента ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.