Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Порше 911 карера турбо


bega4kata

Recommended Posts

Отивам днес при бояджията и гледам това невероятно превозно средство с тунинг за 35х.евро.При двигатела оса не може да прехвърчи,как се ремонтира не искам да знам :mrgreen: Нищо не се вижда общо взето,но забелязах аз на тампоните на двигатела....

боядисвали предната броня и радиаторите са такива

post-2454-138453087816_thumb.jpg

post-2454-13845308783_thumb.jpg

post-2454-138453087841_thumb.jpg

post-2454-138453087848_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мръсник :oops: - как гледаш под полата на колата бе?!? :smt032 Ся ш'паднат продажбите на тоя тунинг или ще се вдигнат продажбите на Шкода - пак зарад него smile168

 

Факт е обаче, че тая кола само по телевизията искам да я гледам как се ремонтира - виждал съм 5.3l V12 (http://en.wikipedia.org/wiki/Jaguar_V12_engine) на Ягуар как яде място, ама там капака все пак се вдига... А тук... Тук трябва да отвориш колата, за да стигнеш до целия двигател.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.