Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Интересна Игра


Recommended Posts

Здравейте,

Оня ден попаднах на една доста интересна игра. Територията на България е разделена на 18 области, които в първата част на играта трябва да завладееш отговаряйки на въпроси, които допускат приблизителни отговори. Във втората част от играта играеш срещу двама реални противници, които атакуваш и получаваш точки. За играта има значение бързина, съобразителност и знания....(както и в повечето неща от живота). Отговаря се на различни въпроси от многобройни области (някои от въпросите са глуповати). Със спечелените точки може да участваш в търг с наддаване за реални предмети. В крайна сметка сайта на играта е следния:

http://www.conquiztador.bg/

В действителност играта не иска никакви допълнителни инсталации и почти няма изисквания за мощност на машината от която се играе.

Предупреждавам обаче, че човек може да се увлече играейки, и да загуби много време.

Поздрави

и Успех на (вече) играещите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз е играя отодавна ,но ми писна щото все ме бият или стоят 24 часа в денонощието или с някакъв хак играят ахха щото все познават някакви въпроси с точност,а са някакви невъзможни :-k ,така че щеси джъткам фифата и Gta4 :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В офиса съм я забранил , щот колегата го бият постоянно. Благодарение на тази игра разбрах колко е зле сегашната образователна система и как на елементарни въпроси се дават невероятни отговори. 80% от младежите излизат тотално необразовани и не знаят най -важните неща ,които според мен трябва да знае всеки. Убедих се в това и от няколкото епизода на " Бягство към победата "които гледах.

Иначе от игричката може все пак да се понаучи нещо , поне не е като " Стани богат" -като я изиграеш два пъти и научаваш отговорите наизуст.

Има и въпроси , които едва ли някой знае отговорите, освен ако не ги е писал той. Все пак е игра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Игричката я бива с цел губене на време, като пийна вечер понякога седя и се занимавам с нея :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.