Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да се похваля


chovek

Recommended Posts

Днес си закупих автомобил трета употреба Opel Astra 1.6. Колата е 1998г. стария модел, хечбек,с всички екстри - климатик, ABS, 2AIRBAG, ел. пакет, имобилайзер и т.н. Колата е карана една година в БГ и е с монтирана газова уредба Ловато, с чисто нови летни и зимни гуми. Купих я на цена 3800 лв. Откъм ламарини е много добре, все още колата не минала през тенекиджия. Няма абсолютно никаква ръжда по праговете и веждите(все още :D ). Само малко ръжда е тръгнала откъм дупката за антената. Двигателя е 1.6 моноинжекция и работи много тихо.

 

EDIT: Засега не мисля да се разделям със Шкодата, още повече че всичко и е платено за тази година+винетка, и е в перфектно техническо състояние. Сигурно и за догодина ще я задържа :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, само хубави моменти да имаш новата придобивка. Опел сектата в Шкода клуба расте. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,това лято и аз мисля да купя на баща ми една такава,за да остане в мои ръце Шкодата smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз как ненавиждам сектите не е за разправяне.

Майтап. Колега да ти е жива и здрава новата колица и много да се слушате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.