Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Скорости на магистрала "Тракия"


dude_BG

Recommended Posts

http://news.automedia.bg/read/6821.html

 

Гледайте и се учете. Хората карат Аудита и слушат радио Вероника и вдигат 300 км/ч. А ние с вас си бръмчим с шкодичките. Мислите ли, че полицията предприема нещо по въпроса - все пак видеото е свободно достъпно в нета?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • SKODA 105 RS

    5

  • dude_BG

    4

  • BlackPearl

    3

  • The Freshmaker

    3

Най-много писали в темата

Абе то няколко пъти в живота си човек да се изкефи с подобни скорости, ако е достатъчно опитен и способен да кара с такова темпо, а колата и условията го позволяват - чудесно. Само дето като гледам клипчето тоя е един от стотиците "добре облечени бизнесмени", които и колело не могат да карат като хората, а акъла им е сравним със средностатистически бройлер... Аман от ненаказани убийци на пътя :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние си пишем тука - кучето си лае .... кервана си върви ! smile106

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е..си майката......,требва и аз да пробвам на това радио,колко ше дигне Шкодата..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме дразни, че е селянин и снима докато кара. Иначе каквото и да си говорим - повечето тук са правили 200 и то със семейна кола като Октавия. Какво да говорим за R8. Няма какво да се правим на ощипани девойки, и аз да имам R8 и аз няма да го карам със 100. Както каза Фреша, по-важно е да имаш възможност да я управляваш тая кола и то не само в права линия. По скоро е безумно, че кара с 1 ръка, ане скоростта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро е безумно, че кара с 1 ръка, ане скороста.

Те ако и 2те са леви - все тая smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме дразни, че е селянин и снима докато кара. Иначе каквото и да си говорим - повечето тук са правили 200 и то със семейна кола като Октавия. Какво да говорим за R8. Няма какво да се правим на ощипани девойки, и аз да имам R8 и аз няма да го карам със 100. Както каза Фреша, по-важно е да имаш възможност да я управляваш тая кола и то не само в права линия. По скоро е безумно, че кара с 1 ръка, ане скоростта.

 

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аман от хора без капка мозък, аман от такива дето се мислят за професионалисти......

И Шумахер да е колеги, посред нощ на магистралата с 310 ..... си е пълна глупост, да не кажа нещо по-силно...

 

post-1088-138453087672_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По немските магистрали с 300 си е живо нарушение, но по "Тракия" е вид игра с огъня. От една страна добре че е нощем, че не създава кой знае каква опасност на пътя но като знам какви неосветени, необозначени сивокафяви соц-камиони понякога пъплят по същата тази магистрала нощем, и как си карат и по средата и заобикалят неравности дори в ляво без да им пука въпрос на време е този комплексар да си заснеме собственото нанизване в някоя Газ-ка (под звуците на радио Вероника разбира се, той за JAZZ-FM няма достатъчно капацитет)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме дразни, че е селянин и снима докато кара. Иначе каквото и да си говорим - повечето тук са правили 200 и то със семейна кола като Октавия. Какво да говорим за R8. Няма какво да се правим на ощипани девойки, и аз да имам R8 и аз няма да го карам със 100. Както каза Фреша, по-важно е да имаш възможност да я управляваш тая кола и то не само в права линия. По скоро е безумно, че кара с 1 ръка, ане скоростта.

 

Бе.... и скоростта не е мноо в час, щото си е през нощта и тва е на летището до Пловдив. А там не е чудно да изскочи някое бая голямо псе и тогава тоя "специалист" ше гепи дедовия. Ма той и без тва ше го гепи.... тия с ер осмиците не спят спокойно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уфф,за мен това е хлапе с много богат татко,което е получило R8 за рожденният си ден smile175 .Някак не ми се вярва някой мутрак да си качва клипчета във vbox ;),но както и да се погледне тоя е див простопед smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз на автомагистрала "Тракия" вдинах около 270км/ч с моята 105-ца :mrgreen: ,ама беше ден и условията позволяваха да се пробва автомобила.....Както си карам със 130км/ч и по едно време-бах тая кола-кат зе да набира спиране няма :mrgreen: :smt004 Зех да се кръстя,викам си бре-тая кола мъртвец откъде извади тая мощ,пък то ква била работата-едно Ауди Q7 се опряло в задната броня на шкодичката и ме бута smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз на автомагистрала "Тракия" вдинах около 270км/ч с моята 105-ца :mrgreen: ,ама беше ден и условията позволяваха да се пробва автомобила.....Както си карам със 130км/ч и по едно време-бах тая кола-кат зе да набира спиране няма :mrgreen: :smt004 Зех да се кръстя,викам си бре-тая кола мъртвец откъде извади тая мощ,пък то ква била работата-едно Ауди Q7 се опряло в задната броня на шкодичката и ме бута smile091

И то щото ти беше влязло във въздушната струя и успя да се набере ! \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

комплексиран селяк дано му вземат книшката за 100 години

Незнам къв ви е проблема,че някой кара бързо на магистралата.Това,че Жоро Визиото си е купил Р8 и си го тества по полупразната магистрала нощем, незнам какво ви влиза в работата.В Германия това е нещо напълно обичайно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тцццц там коментара за дерето най ме кефи ............................. сега тъкмо се прибирам от София да не би да ме изпревари аа вече и по светло няма да пътувам то много казак много нещо, засяга ме дотолкова доколкото и ти и аз сме на пътя с родата на Шуми а може да си возиш и децата а ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам къв ви е проблема,че някой кара бързо на магистралата.Това,че Жоро Визиото си е купил Р8 и си го тества по полупразната магистрала нощем, незнам какво ви влиза в работата.В Германия това е нещо напълно обичайно

Проблемите според моето скромно мнение са два. Проблем номер 1: В споменатата от теб Германия самите магистрали нямат абсолютно нищо общо с нашите, както предполагам знаеш аутобаните са най-скъпите като направа пътища в света, накратко са мислени за такива скорости и такъв тип каране. Поради споменатите фактори и наличието на такова животно като култура на каране по магистрала при германците, там има участъци, където подобни изпъления са позволени. Тук магистралите са на ниво второкласен път в Германия, култура на каране няма. Няма и да има скоро. Проблем номер 2: Очевидно говорим за автомобил, който може да се движи с тази скорост безопасно, в комбинация с път, върху който подобна скорост си е експеримент. Нещата са на кантар. Остава да видим кой кара. Имаме налице човек, който без да засягаме музикалните му пристрастия, тъй като това наистина са маловажни заяждания, снима докато кара с 308 километра в час. Като човек, който кара кола с над 40 конски сили, съвсем сериозно ли искаш обяснение защо с 300 километра в час не се снима докато се кара? Или защо колкото и мен лично да не ме кефи, 300 километра в час са нарушение при ограничение 130 км/ч? Или защо по недобре осветена магистрала е тъпо да се кара със скоростта на совалка? И макар че ще прозвучи като заяждане, дали Жоро Визиото, Жоро Аудиото или Пешо Кастуфона си е купил R8 не ме засяга, проблемът е че този индивид освен че не съзнава риска за околните, е достатъчно самодоволен за да заснеме "героизма си". Още ли питаш къв е проблема? :roll:

С казаното дотук не се правя на светец, ненормален фен съм на високите скорости, но не си позволявам никога подобни експерименти без намален до абсолютния възможен минимум риск - за мен и най-вече за и най-вече за други хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз..... ще подкрепя werz.

Хайде всички колеги сръка на сърцето да си кажат: Аз никога не съм си тествал колата на някоя права да видя колко ще мога да вдигна.

 

Просто в случая колата е доста по различна и е доста по-висок клас.

Дали е редно,или не.

 

Човек се учи докато е жив. Всеки прави луди постъпки понякога.

 

Кой от Вас , ако има такъв автомобил няма да му е интересно да пробва какво може колата....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз..... ще подкрепя werz.

Хайде всички колеги сръка на сърцето да си кажат: Аз никога не съм си тествал колата на някоя права да видя колко ще мога да вдигна.

 

Просто в случая колата е доста по различна и е доста по-висок клас.

Дали е редно,или не.

 

Човек се учи докато е жив. Всеки прави луди постъпки понякога.

 

Кой от Вас , ако има такъв автомобил няма да му е интересно да пробва какво може колата....

 

 

така е, но.... караш с 300 и се снимаш сам?! е това е тъпото, викни някой, ти карай, той да те снима, това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе и аз обичам високите скорости, но като си позволя да настъпя, след това сам в депресия и почвам да си мисля ами ако беше станало нещо ко праим....ко беше гръмнала гума ко праим.....а наи голямата ми глупост която съм правил точно като си взех книжката 170км в час и изключих от скорост, колко съм глупав, бях де....караи си спокоино СТИГНИ ЖИВ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм карал с 250 ама не съм снимал радиото на коя станция е

но пък в Аудито беше доста спокойно за тези километри

най лошо е да си опасен за другите

и наистина,ако спукаш гума с над 200 си мъртъв 90%

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Freshmaker smile159

 

на 200 % споделям твоето мнение, даже и аз смятах да напиша нещо по-дългичко в същия стил по темата но ти каза всичко което исках да кажа.

 

В резюме Ние нямаме пътища за такива героизми!

То понякога за повече от 60 км/ч няма условия (справки прохода шипка южния склон с онези голеееемите дупки колкото една фабия да влезе и само антената да стърчи), че какво остава за 300

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък вече искам това : http://www.boeing.com/rotorcraft/milita ... 75x300.jpg ,че да не ми дреме какъв е пътя! smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нито го хваля, нито го оправдавам този Гошко, но си казвам честно - щях да го настъпя и аз автомобила до дупка! С маааалко по-различна музика де :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.