Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

предни лагери на колелата


todor_velikov

Recommended Posts

с преса ли трябва да се набиват и избиват ,има ли нещо съществено или е най-добре на майстор?

препоръчайте ми някой който да разбира от таквиз пенизи :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляй главините и тичкай при майстор.Трудничко излизат старите лагери и си трябва нагод.Новите лагери се набиват задължително на преса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewt ... 02&start=0

За да си сигурен, че ще ти бъде оправена колата като хората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре ,аз ще си сваля главината с шенкела от колата и при кого да отида с преса?

симеоново ми е далеч,някъде около западните квартали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

някой може ли да ми каже точните размери на лагера за фав 135 от 92 лето ,за да ги търся по fag каталозите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой може ли да ми каже точните размери на лагера за фав 135 от 92 лето ,за да ги търся по fag каталозите?

... :-k абееее външния диам. е към 4 пръста и половина,а вътр. 2 и четвърт smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.