Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

1.4 TDI Fabia2


Recommended Posts

Благодаря! Мислех, че проблемът е решен с добър маховик на коляновия вал, ама явно не е...

smile091

проблема се решава не с маховик,а с балансиращ вал smile096

и 3 цилиндровия двигател е много по добър от твоя,така че не се присмивай :!: :!: :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пак си ми контра :)

3 цилиндровите двигатели,сравнени с 4цил ,поради по големия сравним обем на отделлните цилиндри,води до по-голям термичен коефицент на полезно действие.Освен това имат по.малкък коефицент на вътрешно триене и за това са по-ефективни.И най ВАЖНОТО-фазите на всмукателните клапани са им средно около 240 градуса :!: ТОВА НАЛИ ЗНАЕШ КАКВО ОЗНАЧАВА ЗА ТУРБОПЪЛНЕНЕТО :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.4TDI с ремък или с верига е?

 

С тези вибрации нека да не е по-добър от моя двигател, ще може ли... smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.4TDI с ремък или с верига е?

 

С ремък е, но с верига е балансиращия вал и маслената помпа, и моето мнение е че е малко слаба, защото не една или две съм правил такива след скъсване на въпросната верига smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги,говоря за технологията по принцип

а ,че 1.4тди е хубав и икономичен мотор,за мен е такъв smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.