Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Чистачки на Фелата


ogy76

Recommended Posts

Здравейте колеги,искам да ви споделя за новата си придобивка.Днес си купих чистачки за Фелицията като тези на Октавия 2 и Румстър.Сега колата изглежда много по-лачена.В Пловдив на руския пазар ги продават по 7-10 лв.за брой.Много добре прилепват към стъклото и копират релефа-СУПЕР СА!!! smile113

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е дай снимчици де. Хайде ще покажа моите и ще споделя опит. Моите са от Метро за 7.50 лв./бр. купих ги Октомври миналата година и до сега не са мръднали. Та освен че Фелицията изглежда готино са и надеждни. Би трябвало по Метро да ги има още. Дано и цената е същата.

Ето ги как изглеждат.post-1730-138453087184_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чух добри думи за тези чистачки от няколко човека.Наистина за цената си са добри,като се има впредвид,че оригиналните Bosch са на космическа цена.Бих си позволил да препоръчам Alka.Продават се на бензиностанциите Лукоил,но не изглеждат така добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017 Чистачките изглеждат доста добре и аз си сложих такива за сега съм много доволен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не е само мое мнение,виждам че доста хора ги харесват.Един съвет за тези,дето още не са ги пробвали НЕ ЧАКАЙТЕ А СИ ВЗЕМЕТЕ И ВИЕ. Дори чистенето им е много добро. smile014

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не е само мое мнение,виждам че доста хора ги харесват.Един съвет за тези,дето още не са ги пробвали НЕ ЧАКАЙТЕ А СИ ВЗЕМЕТЕ И ВИЕ. Дори чистенето им е много добро. smile014

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile089 Не стават за О2... smile088

Колега тя си е с оригинални такива.Карал съм седан 06г.и комби 08г и двете си бяха с този тип чистачки.Служебния ми Румстър също е с този вид чистачки.Учудвам се,че търсиш такива ментета като имаш оригинални. smile106

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички, ходих вчера и аз до МЕТРО за чистачки. Тези на снимката обаче като ги разгледах не видях да пише, че стават за Фелиция и си взех едни други за 16 лв. някъде, но съм доволен от снощния дъжд. Малко по-трудно ги закрепих от предните уж оригинални от магазина на Шкода, които ме изкараха 1,5 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз се сдобих със същите 52см. за по 6лв. парчето от Илиянци при рускинята, много съм доволен. За момента леко замацват, но един прятел ми каза, че е нормално и ще се оправи. Стелки за 9лв. калъф за волан кожен за 6лв., сини крушки 4Н (светят бяло) за 8лв. комплекта и разни дуги забавни джунджурии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.