Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Еуратек Бургас – СРАМОТА


didodanev

Recommended Posts

Записах си час в ЕТ-Бургас. Надълго и нашироко по телефона обясних проблемите ми с ОК2. Имам два проблема:

1. Не ми работи сирената при задействане на алармата, а само мигачите светят, но при заключване-отключване сирената на алармата си мяца

2. Бутона на ESP свети постоянно и недейства.

Пристигам в Бургас, понеже съм от Ямбол и както ми казаха от ЕТ-София най-близкия официален сервиз е тук. Посрещнаха ме с въпроса имам ли записан час, както и че компютъра им е нещо софтуерно повреден, че много съжалявали че не са ми записали телефонния ми номер да ми се обадят да не се разкарвам (макар че ми го поизкаха кога си записах часа). Но тъй или иначе съм отишъл и няма проблеми щи я видят колата. Започнаха да търсят алармата в двигателния отсек, при положение че се намира под калобрана на предното дясно колело. СМЯХ. Изгониха ме от сервиза. След половин час идва приемчика, който се оказа и техник: - “Явно крайните ти устройства – клаксоните работят – ние ги проверихме – свирят, въпреки че там нещо има много шунтирани кабели”. Ми естествено че клаксона ми работи казвам му аз, но какво общо има той с алармата и сирената го попитах. СМЯХ. Замисли се човека и каза – “Чакай малко” и изчезна отново в сервиза. Неможах да се сдържа след час и половина висене и влязох в забранената зона при колата. Гледам двама юнака свалят калобрана. Попитах ги какво става – ами ще търсим алармата – ще я погледнем за механични повреди. След което ме изгониха. След още половин час идва приемчика и ми казва че без софтуер нищо немогат да направят. Между временно диска със софтуера пристига с куриер от Варна. Чакам още половин час, след което ми казват да дода след 2-3 часа защото имало много неща за инсталирване и настройване а те тази операция не са я били отработвали. СРАМОТА. Обаждам им се след 3 часа и ми казват че днес няма да стане работата, и че когато си оправят програмите ще ми се обадят да отида. ПОВЕЧЕ НИКОГА НЯМА ДА СТЪПЯ В ЕТ-БУРГАС. Да загубя още един цял ден в напразно чакане, още 200 и косур км, и накрая най-вероятно и нищо няма да напраят. СРАМОТА. Та въпроса ми е към колегите от Пловдив за впечатления за тамошния ЕТ, защото Пловдив ми е следващия сервиз или да ходя направо в София. ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.