Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Skoda Superb 2003] - Frantz Project [HAIS]


Хашек

Recommended Posts

Темата за Франц в раздел "тунинг" я изтрих, тъй като понаправих някои неща, други се очаква скоро да направя, и затова мисля, че темата е за "Проекти".

 

Всичко започна с една заигравка с батко Сами за чистенето на рефлекторите на фаровете. Рефлекторите на фаровете не можах да ги изчистя, затова ги... пребоядисах.

 

В цялата операция от около 12 часа в сервиза рамо до рамо седеше и помагаше Коко, а вечерта дойде и батко Сами. Мерси още веднъж и на двамата за помощта!

 

Снимки:

post-12-138453087078_thumb.jpg

post-12-138453087084_thumb.jpg

post-12-138453087095_thumb.jpg

post-12-138453087115_thumb.jpg

post-12-138453087125_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди около месец и половина, след като батко Сами беше оплют от целия форум за това, че е развалил фасона на Октавияна, той реши да се раздели с "тунинг" емблемата с флагчетата, като я метна... на моята маска. Моята стара емблема имаше забележки и затова не възразих.

 

Снимки:

post-12-138453087133_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей луд, какво направи....

Ей и Шлепундера замесен... тц тц тц- невероятен е Франц- ЕВАЛА Мирославе.

 

Искаш ти да ни го....... покажеш на събора в пълен блясък!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,комплексирахте ме :D с моя джип....но не за дълго

Не е добре да се дружи с Коко-проми ни мозъците тоя ;) лоу рийдър

Мнооого яко стои шлепа:smt017

Честно казано нас***х се от кеф.Искам още снимки моля :!:

п.п.А за емблемата,мисля ,че на никелираната маска супер яко стои/то аз и на мойта си я харесвах ама ме уреваха/,а и сега с това окачване се вписва ИДЕАЛНО smile035

Още един претендент за купа за автомобил на събора,тунинг,проект...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

И половинката на Франц си има кръстче ;) .

 

П.п.: Днес на крайбрежната докато си седях, минаха мъж и жена зад колата, жената смръщи вежди и към мъжа си: "Абе к'ва е таз кола бе???"... Мъжа се почеса, почеса зад врата и... отговор не последва smile049 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

А и аз не разбрах,къква е идеята с това фолио.Само красота ли? :-k

Иначе добре стои.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С фолио е 3пъти по-евтино и бързо и се получава ефект -все едно е боядисана.

А за да се боядиса таван- подготовка,шкурене, пръскане,лак-я го направят,я не. А тук:бързо,лесно и качествено.

Като не му хареса на Миро го отлепя и готово.

 

Мишо-за какъв УВ филтър става въпрос? И като няма какво ще стане- от долу боята ще се .....?

Не разбрах каква е логиката?

 

Самуиле,твоето фолио е по-твърдо и е нормално след такива огъвания в ъглите малко да изпъкне след като е подложено на атмосферни условия.

Аз като гледам това черното (мисля,че съм го гледал при Миро) си е много тънко,няма чупки по тавана и не може да се напука.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Мишо-за какъв УВ филтър става въпрос? И като няма какво ще стане- от долу боята ще се ...

Не боята Ися, а самото фолио. И не филтър а защита. Дали самото фолио е UV-защитено. Вярвам виждал си фирмени товарни автомобили с качествени лепенки, а също си виждал и такива с лепенки като юфка. Е тези дет стават кат юфка са без UV-защита и слънцето им...... Освен това фолиото е много тъмно (или черно, не знам). Знаеш тъмния цвят поглъща слънчевите лъчи. Т.е. много повече ще загрява, което допълнително ще му.... ако не е UV-защитено.

И за сравнение - ако оставиш на слънцето едно парче черен плат до Black Pearl за една седмица ще видиш как парчето плат е избеляло а Black Pearl пак ще си е Black Pearl. Това имам предвид под UV-защита. На следващия събор ако карам моята Фела още ще ти покажа разликата в цвета на тавана и на предния ми капак. Просто капакът е боядисан с евтина боя и е избелял. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С фолио е 3пъти по-евтино и бързо и се получава ефект -все едно е боядисана.

А за да се боядиса таван- подготовка,шкурене, пръскане,лак-я го направят,я не. А тук:бързо,лесно и качествено.

Ми те бояджиите...вече да затварят.Искренчо,фолиото по никакъв начин не може да се доближи ефекта,устойчивоста,качеството и блясъка на боята.То се драска с нокът бе.

Не ме убеждавай в работи ,които....

Като я бядиса Бат Миро,ще го призная.

И какво искаш да кажеш с това :я го направят,я не...???Има си хора дето могат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е добре ,само за красота ли е сложено фолиото?

Спор няма че като му омръзне на Миро и го маха,аз това го направих още миналата година преди да взема шкодата(просто ми омръзна вида в който изглеждаше половерчето,трябваше да се боядисва)

http://www.snimka.bg/album.php?album_id ... d=11664729

http://www.snimka.bg/album.php?album_id ... d=11664721

http://www.snimka.bg/album.php?album_id ... d=11664657

сега замислям нещо подобно с оки-то,ама тайна............. smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така му харесва на Мирослав, така го е направил.

Самуиле, тук за драскането с нокът не съм много съгласен-трябва доста да се стараеш и да е умишлено.

То с боя е ясно,че е много по-добре, но всеки сам си решава (кой вариант е по-удачен).

А за свестен бояджия(да боядиса нещо перфектно)....аз поне досега не съм се сблъсквал с такъв.

Коко има много хубава фраза: Искам да стане както трябва, а не както можеш!

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Като я бядиса Бат Миро,ще го призная...

 

Ама Сами, аз си го правя за собствен кеф, бе душа!.. не за чуждо признание smile001

 

И въобще за какво е този спор? Исках чер таван - направих си го, публикувах начина на правене... еми това е! Оттук нататък който иска - знае и решава с фолио става, с боя - то се знае...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко има много хубава фраза: Искам да стане както трябва, а не както можеш!

smile027

smile126
А за свестен бояджия(да боядиса нещо перфектно)....аз поне досега не съм се сблъсквал с такъв.
Обаче аз познавам такъв бояджия,И ТИ ГО ПОЗНАВАШ и си ползвал услугите му.А това че Миро не ходи при него ....той си решава.

Ще го боядиса той...знам аз...ако му хареса така визията....ще го изплющи черен дълбок пиано лак 8)

Ще е много яко

Миря smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе бакшишите целите си таксита облепят с фолио и не мърда с години при жестоката им експлоатация във всякакви условия, вие тука за един таван на гаражен "манекен" се хванахте! Верно, че с боя става по-истинско, но дори и да се повреди фолиото може поне 3 пъти да се смени за цената на 1 качествено боядисване... и което е по-важо - ако след време ти омръзне тази визия, махането му е без пари :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе забелва се бе!По краищата :!: Да не показвам

 

Забелва се само карбоновото, понеже е по-твърдо... и то само на твоята маска, защото е с е*ана форма.

 

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм аз със сигурност smile004 ...

ЩА ОГЛЕДАМ И ТЕБЕ smile001

още 1,2 дена да те попече

кажи за моя спойлер бе естет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е те тва имах предвид, като казвах за UV-защитата. Иначе Франц (и Клементина де) е уникален с черния таван.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси късметлиите! Аз сега кво- бяло фолио ли да си сложа на тавана ,че да замязам на варосана афъска.

Страшен е станал Франц. Продължаваш агресията Миро-джантите , фаровете, кръста, тавана . :smt017 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Браво щом те кефи деиствай но моето лично мнение е че с оригиналната емблема на шкода си е най хубаво smile001 и с тези големи джанти на 35 профил не е ли дървено понеже сега на моя Субчо е 225 45 и преди 2 месеца като взимах нови предни се поколебахме с бащата да вземем на 55 ама заради задните пак на 45 взехме и много ми е яд на тея пътища... Този Суперб е Елеганс или поне така мисля понеже L&K изглежда по различно отвътре. Иначе продължавай в същия дух smile027 smile027 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За емблемата - ако прочетеш цялата тема, ще разбереш защо имам такава емблема. За джантите - 19 въобще не са големи. Хората по 22" слагат :lol: Освен това профилът ми не е 35, а 30 smile001 . За избора на размер на твоите гуми - всеки си решава - в магазина продават и с профил 70 :mrgreen: . За модификацията - нещо не си спомням да съм писал, че е L&K :?: Това, което нямам от оборудването на ЛиК е голяма навигация и шибедах... навигация мога да си сложа винаги, а шибедах... не, благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.